Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jautrais, pārpratumu un komisku situāciju piesātinātais seriāls stāstīs par četriem vecvecākiem, kas pieskata savu vienīgo mazmeitiņu Kati. (Foto: publicitātes (Reinis Hofmanis))

Drīzumā TV ekrānos būs vērojams jauns pašmāju komēdijseriāls “Radiņi” 2

TV
2019. gada 14. janvārī 13:13 2019. gada 14. janvārī 13:13
  Jauns.lv
No 11. februāra katru pirmdienas vakaru kanāla TV3 skatītājus priecēs jauns pašmāju komēdijseriāls “Radiņi”. Tas būs jautrs, pārpratumu un komisku situāciju piesātināts seriāls, kas liks smieties gan lieliem, gan maziem.

Galvenās lomas seriālā atveido aktieri Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Zane Burnicka un Ilze Pukinska, bet seriāla jaunākā aktrise ir Rasa Estere Ērgle.

Rasa Estere Ērgle iejūtas Kates lomā. (Foto: publicitātes (Reinis Hofmanis))

Seriālu veido “Videometra” radošā komanda, režisors Sigits Račkis un producents Rimvīds Martinaitis.

“Radiņi” ir populārā un skatītāju iemīļotā ukraiņu komēdijseriāla “Radu būšana“ adaptācija latviešu valodā. Seriālu Latvijā veido producentu kompānija “Videometra”, kas radījusi arī “Viņas melo labāk”.

Seriāla producents Martinaitis stāsta, ka seriālā apvienosies sulīgs humors un ģimenes mīlestība, kas to padarīs par patiesu un viegli baudāmu izklaidi ikvienai paaudzei.

““Radiņi” ir seriāls, kas liks ģimenei pirmdienas vakarā sanākt kopā un baudīt laiku, kas mūsdienu pasaulē ir liela vērtība, lai arī bieži vien to aizmirstam. Amizantu notikumu virknējumi mīsies ar profesionālu un atraktīvu aktierspēli. Komandas unikālais atklājums ir Kates lomas atveidotāja un seriāla jaunākā aktrise Rasa Estere Ērgle, kas jau guvusi pieredzi uz Valmieras Drāmas teātra skatuves, taču kameru priekšā viņa stājās pirmo reizi. Tāpat sezonas laikā gaidāmi vairāki viesaktieri un citi pārsteigumi," tā Rimvīds.

Jautrais, pārpratumu un komisku situāciju piesātinātais seriāls stāstīs par četriem vecvecākiem, kas pieskata savu vienīgo mazmeitiņu Kati (Rasa Estere Ērgle), kamēr viņas vecāki Dace (Laura Atelsone) un Reinis (Emīls Kivelnieks) Grāvīši ir devušies atvaļinājumā.

Daces vecāki ir saimniecisks, vienkāršs, bet sirsnīgs lauku pāris Vanda un Ivars Cibuļi, kurus atveidos Ilze Pukinska un Juris Hiršs.

Juris Hiršs jeb Ivars. (Foto: publicitātes (Reinis Hofmanis))
Ilze Pukinska jeb Vanda. (Foto: publicitātes (Reinis Hofmanis))

Savukārt Reiņa vecāki – Rasma un Guntis Grāvīši ir intelektuāli pilsētnieki, kuru lomā iejutīsies Zane Burnicka un Normunds Laizāns.

Normunds Laizāns jeb Guntis. (Foto: publicitātes (Reinis Hofmanis))
Zane Burnicka jeb Rasma. (Foto: publicitātes (Reinis Hofmanis))

Kad abi tik atšķirīgo vecvecāku pāri nonāk vienā mājā, kur viņiem ir kopīgs uzdevums – rūpēties par mazo gudrinieci, prieku un acuraugu, visu ļoti mīļoto mazmeitiņu Kati, konflikti kļūs neizbēgami. Cīņa par mazmeitas pieskatīšanu un uzmanību pārvērtīsies dažādos izaicinājumos, piedzīvojumos un pārpratumos.

Skaties jauno komēdijseriālu jau no 11. februāra katru pirmdienas vakaru kanālā TV3!

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti Mikolajivā apšaudījuši dzīvojamās mājas 35
“Vai jūs varētu atkārtot, kā jālieto šie medikamenti?” Ārsts pacientam uzdod šķietami muļķīgus jautājumus
Princis Harijs pirms došanās pie karalienes Elizabetes II nolīdzis sev Maikla Džeksona bijušo miesassargu
Skatīt visus komentārus