Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
„Amazon” dibinātājs Džefs Bezoss ar sievu Makenziju Bezosu laulībā nodzīvojuši 25 gadus un ir četru bērnu vecāki. (Foto: WENN.com/Vida Press)

Pasaulē bagātākais cilvēks ierauts seksa skandālā un šķiras no sievas 25

Slavenības
2019. gada 10. janvārī 14:39 2019. gada 10. janvārī 14:39
  Jauns.lv
Atklātībā nonākušas ziņas, ka pasaulē bagātākajam cilvēkam, „Amazon” dibinātājam un galvenajam bosam Džefam Bezosam slepus no sievas astoņu mēnešu garumā bijusi dēka ar precētu bijušo TV zvaigzni.

Izdevuma „National Enquirer” rīcībā nonākusi informācija, ka 54 gadus vecajam „Amazon” šefam Džefam Bezosam bijis ārlaulības romāns ar Lorēnu Sančesu (49), kura ir bijusī TV personība un helikoptera pilote. Abi slepus satikušies jau kopš aizvadītā gada jūnija.

Publikācijā norādīts, ka Bezoss ar Sančesu saticies ļoti bieži – 14 dienu laikā mīlnieki redzēti kopā sešas reizes. Miljardieris mīļāko vedis eksotiskos ceļojumos ar savu 65 miljonus vērto privāto lidmašīnu un sūtījis selfijus, kas „ir pārāk pikanti, lai publiskotu”.

Džefa Bezosa mīļākā bijusī TV personība Lorēna Sančesa. (Foto: MediaPunch / BACKGRID/All Over P/ Vida Press)

Kāds no „Amazon” dibinātāja draugiem portālam „Daily Mail” norādījis, ka Bezoss un Sančesa uzsākuši attiecības pēc tam, kad bagātnieks pašķīries no sievas, turpretī „National Enquirer” apgalvo, ka dēka slepus uzturēta vismaz astoņu mēnešu garumā, abu precētajām otrajām pusītēm par to neko nezinot.

„National Enquirer” apgalvo, ka četru mēnešu laikā pieķēruši Bezosu piecos dažādos štatos un šī izvērtusies par „lielāko izmeklēšanu” žurnāla pastāvēšanas vēsturē. Preses izdevuma fotogrāfi attēlos iemūžinājuši abu mīlnieku kopīgās izklaides „laulātajiem aiz muguras, ne retāk kā sešas reizes 14 dienu laikā”.

Džefa Bezosa māja Beverlihilsā. (Foto: SPOT / BACKGRID/All Over Press/ Vida Press)

Šī dēka esot sākusies vēl vismaz pāris mēnešus pirms uzsākta izmeklēšana.
 
Viņi sekojuši Bezosam un Sančesai uz pieciem dažādiem štatiem, mērojot 40 000 jūdzes, izsekojot viņu privātajiem lidojumiem, glaunajiem limuzīniem, helikopteru pārlidojumiem, romantiskajiem pārgājieniem, patvērumiem pieczvaigžņu viesnīcās un intīmajām vakariņām restorānos.

Lorēna Sančesa. (Foto: MediaPunch / BACKGRID/All Over P/ Vida Press)

„National Enquirer” apgalvo, ka reiz mīlniekus sastapuši pat viesnīcā Bostonā, kur Bezoss bija ieradies kopā ar visu savu ģimeni.

Sančesa ir precēta ar Holivudas talantu aģentu Patriku Vaitsellu. Paziņas apgalvo, ka pāris esot „pašķīries aizvadītā gada rudenī”.

„Patriks un Lorēna Sančesa jau kādu laiku ir šķirti,” teic vārdā nenosauktie draugi. „Viņu laulība jau kādu laiku te ir, te nav. Viņi ir centušies vērst visu par labu, taču rudenī oficiāli šķīrās. Viņa pateikusi Patrikam, ka pēdējā laikā satiekas ar Džefu Bezosu.”

Lorēna Sančesa ar vīru Patriku Vaitsellu. (Foto: MediaPunch / BACKGRID/All Over P/ Vida Press)

Tikai dažas stundas pirms atklātībā nonāca informācija par Bezosa un Sančesas romānu, „Amazon” dibinātājs paziņoja par šķiršanos no sievas – rakstnieces Makenzijas Bezosas (48). Abi laulībā nodzīvojuši 25 gadus un ir četru kopīgu bērnu vecāki. Viņiem ir trīs dēli un viena adoptētas meitas no Ķīnas.

Džefs Bezoss savā „Twitter” blogā raksta, ka, neraugoties uz šķiršanos, abi palikšot draugi. „Mums bija brīnišķīga dzīve,” viņš norāda abu kopīgajā paziņojumā. „Bet priekšā mums ir brīnišķīga nākotne kā vecākiem, draugiem un partneriem dažādos projektos.”

Lorēna Sančesa ar vīru Patriku Vaitsellu ar dēlu Evanu un meitu Ellu. Sančesai ir arī dēls Niko, kurš dzimis viņas iepriekšējās attiecībās ar bijušo amerikāņu futbola spēlētāju Toniju Gonzalesu. (Foto: MediaPunch / BACKGRID/All Over P/ Vida Press)

Džefs un Makenzija Bezosi iepazinās 1992. gadā, kad strādāja investīciju kompānijā „D.E. Shaw”, kur viņš bija viceprezidents, bet viņa analītiķe. Gadu vēlāk viņi apprecējās, bet 1994. gadā kopīgi iesniedza darbā atlūgumu un sāka strādāt pie koncerna „Amazon” radīšanas.

Par pasaulē bagātāko cilvēku Džefs Bezoss kļuva 2018. gadā. Finanšu žurnāls „Forbes” viņa kapitālu novērtējis 139.6 miljardu ASV dolāru apmērā.

Džefs Bezoss ar sievu Makenziju 2017. gada maijā Itālijā. (Foto: MEGA / Vida Press)

Pēc šķiršanās Makenzija Bezosa varētu kļūt par pasaulē bagātāko sievieti, iegūstot 69 miljardu ASV dolāru kapitālu, pieļauj prestižais izdevums „Bloomberg”.

Citi šobrīd lasa

"Pasaki sievietei, ka joprojām esi nevainīgs. Vari gaidīt viņas ņirgāšanos!" Četri atklāti pieaugušu vīriešu stāsti par pirmo pieredzi 1
Vecrīgā aizturēta kaila, asinīm noklāta sieviete ar nazi rokās
Slavena beļģu cīkstone, kura ir piecu bērnu māte, iztikai sāk tirgot savus kailfoto
Skatīt visus komentārus

Выяснилось, как принцесса Диана предсказала судьбу Гарри

Дочь Заворотнюк показала интерьеры маминого особняка за 2 млн долларов