Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mailija Sairusa un Laiems Hemsvorts. (Foto: Kenneth Chan/Image Press Agency / MEGA / Vida Press)

Mailija Sairusa vairs nesauc Laiemu Hemsvortu par savu līgavaini

Slavenības
2018. gada 19. decembrī 13:45 2018. gada 19. decembrī 13:45
  Jauns.lv
Popzvaigzne Mailija Sairusa viņu vairs nesauc par līgavaini. Pēc tam, kad zaudējusi māju Kalifornijas savvaļas ugunsgrēkā, dziedātāja daudz ko pārdomājusi. To skaitā, kādas ir dzīves patiesās vērtības. Viņa arī mainījusi domas, par to, kā turpmāk uzrunāt aktieri Laiemu Hemsvortu, ar kuru ir saderināta.

Viesojoties Hovarda Sterna šovā, popzvaigzne Mailija Sairusa pastāstījusi, ka, plosoties postošajam ugunsgrēkam, Laiems Hemsvorts glābis daudzos viņas mājdzīvniekus (to skaitā bijušas arī pundurcūciņas un suņi), kad pāris evakuējies no postošās dabas katastrofas skartās vietas. „Nekad neesmu mīlējusi viņu vēl vairāk,” atceroties ugunsgrēku un Laiema neatsveramo palīdzību, apliecinājusi Mailija.

Šova vadītājs Hovards Sterns pārtraucis dziedātāju un apvaicājies, kā pareizāk uzrunāt Hemsvortu – par viņas „draugu... līgavaini?”

„Viņš ir mans partneris. Es tagad viņu saucu par savu „izdzīvošanas partneri”,” paskaidrojusi popzvaigzne.

Kas attiecas uz Hemsvortu pašu, viņam jaunais apzīmējums pārāk pie sirds neiet. „Viņš uzskata, ka tas nav romantisks, bet es esmu sapratusi, ka ir gan,” apliecina Sairusa. „Tieši tāpēc tu esi kopā ar kādu – lai izdzīvotu. Un viņš bija tik apbrīnojams. Viņš visus dzīvniekus savietoja savā automašīnā. Divas pundurcūciņas viņš ielika redeļu kastēs, ko es jums teikšu, nemaz nav tik vienkārši izdarīt.”

„Viņam daudz nācās nopūlēties, glābjot dzīvniekus.”

Mailija Sairusa un Laiens Hemsvorts ierodas Ņujorkā, kur dziedātājai plānota piedalīšanas šovā „Saturday Night Live”. Šīs ir pirmā reize, kad pāris pēc postošā savvaļas ugunsgrēka redzēts izejam sabiedrībā. (Foto: Pap Cultue / BACKGRID/All Over P/ Vida Press)

Pēc piedzīvotā posta Sairusa un Hemsvorts ar kuplo mājdzīvnieku saimi īslaicīgi pārcēlušies uz dzīvi Našvilā, kur mitinās dziedātājas ģimene. „Mēs pamazām mācāmies pierast,” apliecina dziedātāja par atgriešanos austrumu krastā. „Man šķiet, ka mums abiem šobrīd pats smagākais būs atgriešanās.”

Pāris pamazām esot iedzīvojies jaunajos dzīves apstākļos. „Viņš ir fantastisks pavārs,” savu partneri slavē Sairusa. Abi arī turpina ceļot kopā. Aizvadītajā nedēļas nogalē Hemsvorts pavadījis Sairusu uz Ņujorku, kur viņa piedalījās šovā „Saturday Night Live”.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupantu spēki īstenojuši plašu apšaudi Slovjanskā 19
"Brīnišķīgs Jūrmalas saulriets!" Krievijas šovmenis Maksims Galkins jūsmo par vakara pastaigu Latvijā 3
FOTO: ar koncertu Saulkrastos publiku sajūsmina "Labvēlīgais tips"
Pievienot komentāru