Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Uzskatu, ka kopā ar Valēriju piedzīvoju absolūto mīlestību," saka Elīna. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Elīna Maligina pēc Valērija nāves palikusi bez naudas un mājām: "Bija jāstrādā par apkopēju" 13

Slavenības
5. decembrī 13:13 2018. gada 5. decembrī 13:13
Jauns.lv
"Olainfarm" īpašnieka Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina atklājusi - pēc vīra nāves palikusi bez naudas, bez apģērba, bez mājām un nācies strādāt fizisku darbu, lai nopelnītu iztiku.

"Bija jāstrādā par apkopēju. Ko man bija darīt?! Man kāds naudu deva? Trīs gredzenus varēju pārdot? Man ir māte, meita, ģimene... Visiem kaut kur bija jādzīvo," intervijā žurnālam "Ieva" atmiņās dalījusies Elīna, kuras vīrs Valērijs Maligins mūžībā aizgāja pirms gada - 2017. gada 9. decembrī.

Elīna gan piebilst, ka attiecībā uz apkopējas darbu "runājusi metaforās", taču taisnība vien bijusi, ka nācies strādāt fizsiku darbu.

Maligina, kas tagad jau vairākus mēnešus studējot režiju vienā no Maskavas prestižākajām kinoskolām, intensīvi mācās, strādā pie vairākiem mākslas projektiem, viņai esot vairāk nekā trīsdesmit izstāžu dažādās pasaules vietās, vairāk nekā astoņdesmit kinofestivālu, kuros viņa piedaloties.

Valērijs Maligins viņsaulē devās 2017. gada 9. decembrī. Teju pusgada garumā pēc tam ilga īsta sāga ar mantas dalīšanu starp viņa meitām un atraitni Elīnu. Strīdi, apvainojumi, iesniegumi policijā un tiesā – emociju netrūka, līdz dāmas vienojās, cik līdzekļu naudā izmaksājams Elīnai.

Elīna netika iekļauta uzņēmēja atstātajā testamentā. Visu mantu miljonārs, kura īpašumu vērtība pērn tika lēsta 70 miljonu apmērā, atstāja savām trim meitām, bet 50 000 eiro novēlēja mammai Mirimejai Maliginai.

Pēc likuma, neatraidāmajai mantiniecei Elīnai Maliginai pienācās 1/8 daļa no īpašuma un šī daļa atraitnei izmaksājama naudā.
Gan meitas, gan atraitne pēc vienošanās panākšanas uzsvēra, ka vienošanās paredz – tās saturs ir konfidenciāls – un visas ar mantojuma lietu saistītās domstarpības ir atrisinātas.

Žurnālam "Kas Jauns" Maligina savulaik atklāja, kādu summu no mantojuma daļas gribot saņemt.

„Oficiāli tie ir 15 miljoni. Esmu ar mieru šo summu samazināt līdz deviņiem miljoniem, pat līdz astoņiem. Bet arī tas nav gana otrai pusei... Kādai otrai pusei, manām pameitām, ar kurām pirms Valērija nāves mums bija lieliskas attiecības,” sacījusi Elīna Maligina.

Citi šobrīd lasa

Atklāts, kā hercogiene Ketrīna un princis Viljams pavadīs Ziemassvētkus
"Vieni mācās, otri žēlojas" - pie kādām atziņām nonācis Valentīns, kurš nožņaudza izvarotāju un 16 gadus sēdēja cietumā
Tagad viņš no skapja iznāktu savādāk - skaistāk. Ministrs Rinkēvičs atklāti par savu homoseksualitāti
Skatīt visus komentārus

27-летний актер сериала "Возвращение Мухтара" умер от рака

"Я сама отказалась от матери": за что на Федосееву-Шукшину ополчились родные дочери