Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
no privātā arhīva

Ineta Ķirse ar 11 gadus jaunāko vīru nosvin 20 gadus laulībā: "Ārējiem parametriem nav nekādas nozīmes"

Slavenības
2018. gada 29. augustā 06:24 2018. gada 29. augustā 06:24
Žurnāls "Kas Jauns"
Jogas pasniedzēja Ineta Ķirse-Tiesniece (52) ar vīru advokātu Jāni Tiesnieku (41) nupat romantiskā divvientulībā atzīmējusi kāzu 20. jubileju, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Ar savu dzīvesveidu, zināšanām un dzīves skatījumu Ineta Ķirse iedvesmo daudzus – arī 52 gados, būdama jau divu mazbērnu vecmāmiņa, Ineta izskatās jauna, skaista un starojoša. Tam, ka Inetai ar vīru Jāni ir 11 gadu starpība, ir grūti noticēt.

Foto: no privātā arhīva

Kāzu gadadienu pāris atzīmējis savā ābeļdārzā. „Tāpat divatā, bez ciemiņiem – pa dārzu klejoja tikai vīramāte. Secinājām, ka mums tīk būt šajā savā vietā divatā. Bez restorāna un maltītēm. Iedzērām vīnu, bija zāļu tējas, bet tas nebija būtiskākais. Mums bija ļoti jauka saruna... Izrunājām daudz un dažādas lietas, ko it kā arī ikdienā darām. Bet šis kāzu jubilejas datums sarunai piešķīra citu, tādu īpašu vibrāciju,” žurnālam "Kas Jauns" pastāstījusi Ineta.

Saistītās ziņas

Jogas pasniedzējai Inetai Ķirsei - 50! FOTO 73
Jūs tā varat? Ineta Ķirse pārsteidz, stāvot špagatā uz sliedēm! FOTO 89
Jogas pasniedzēja Ineta Ķirse: "Daba mūs ir radījusi kailus"

Draudzene puisi noskatīja trolejbusā

Ar Jāni Ineta iepazinās pirms 22 gadiem – jaunu, staltu un izskatīgu studentu uz Ķirses vārdā nosaukto modeļu aģentūru atvedusi viņas draudzene un kolēģe, tagadējā Baltijas Modes federācijas prezidente Jeļena Strahova. „Jā, mums ir pat savedēja! Jeļena Jāni noskatīja trolejbusā un atveda uz aģentūru. Dejojām uz dažādām skatuvēm gan Latvijā, gan aiz robežām, šoviem bija vajadzīgi izskatīgi puiši, inteliģenti, spējīgi kustēties, talantīgi un atvērti. Jānis bija kluss un mierīgs, varbūt pat nedaudz kautrīgs. Bet viņš atnāca! Tolaik vēl tikai studēja jurisprudenci."

    "Tā mūsu ceļi aizvijās kopā."

"Viņš labi modelēja, labi studēja, ir beidzis divas maģistrantūras. Mēs viens otram bijām blakus gan mācībās, gan darbā. Uzvedumu mēģinājumos tikāmies bieži, es mācīju deju soļus, veidoju horeogrāfiju, kopā uzstājāmies. Ilgu laiku grupā bijām tikai divas sievietes – es un Jeļena,” atminas Ineta.

"Mīlestības būtība ir paļāvība," tā Ineta. (Foto: no privātā arhīva)

Viss sākās ar pirmo deju

Radošajā gaisotnē abu vidū uzplaukušas jūtas, un Jānis pirmais izrādījis uzmanību pasniedzējai. „Mums nebija pirmās kafijas, bet gan pirmā deja. Lai arī parasti uzstāšanās vietās nepalikām, pēc viena no šoviem mēs reiz aizkavējāmies. Ja nemaldos, tas bija privāts pasākums. Un tajā Jānis mani uzlūdza uz deju,” atklājusi jogas pasniedzēja, kurai drīz sekojušais otrais randiņš dziļi atmiņā iespiedies ar savu aromātu.

„Pēc viena no šoviem naktī gājām kopā gar planetāriju, un ceļš mūs veda caur liepu aleju. Smarža bija tik reibinoša... Domāju, ka arī tai bija sava loma mūsu satikšanās stāstā,” bilst Ķirse.

Gadu starpību nav izjutuši

Ineta teic, ka ar cilvēku izbrīnu par to, ka ir kopā ar 11 gadus jaunāku vīrieti, nav saskārusies.

Ineta un Jānis kāzu dienā pirms 20 gadiem. (Foto: no privātā arhīva)

„Neviens nekādu pārsteigumu neizrādīja, droši vien nemaz nepamanīja. Arī tagad nepauž, kad kopā kur ejam. Mēs uz to nekoncentrējamies un nekad neesam gadu atšķirību izjutuši. Ja dzīvo kopā ar cilvēku, attiecībās nejūti viņa ārējo veidolu kā vecāku, jaunāku, izskatīgāku vai ne tik. Mīlestība ir mīlestība, un ārējiem parametriem nav nekādas nozīmes. Dvēselēm nav vecuma. Jau pašā sākumā Jānis bija ļoti pieaudzis un nobriedis vīrietis. Varbūt drīzāk es biju nenobriedusi,” tā Ineta.

Par kopējo un atšķirīgo, par attiecību stūrakmeņiem, izbraucieniem pa Latviju un to, kā Jānis mīļoto lutina, vairāk lasiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

Dīvainākie iemesli, kāpēc zvaigznes bloķējušas savus sekotājus soctīklos
Nirstot Tenesī ūdenskrituma pakājē, vlogeris atrod GoPro kameru, kurā redzams pirms 2 gadiem noslīcis vīrietis
Maskavā kratīšanas laikā nejauši aizturētais biroja darbinieks: "Seši cilvēki sita, bet es gulēju un neko nedarīju"

Беспредел на тротуаре: рижанку сбила "гонщица" на электроскутере, которая осталась безнаказанной

Посетительница в шоке от увиденного в Рижском зоопарке: "Такого нечеловеческого отношения к животным и грязи мы не ожидали" 1