Pusgada skandālu TOPs: Fiļs, Rimšēvičs, Porziņģis, Rubenis, Reiniks, Florence...
Slavenības
2018. gada 25. aprīlis, 06:58

Pusgada skandālu TOPs: Fiļs, Rimšēvičs, Porziņģis, Rubenis, Reiniks, Florence...

Kasjauns.lv

Miljonāra Valērija Maligina mantojuma dalīšanas skandāla ēnā palikuši citi notikumi, kas šogad radījuši krietnu ažiotāžu. Žurnāls “Kas Jauns” savā jaunākajā numurā lūkojis, kādas ievērības cienīgas peripetijas tika risinātas 2018. gada pirmajos mēnešos.

Fiļam vairs ne bankas, ne sievas

foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Oļegs Fiļs un Santa Kristiāna Zāmuele filmas pirmizrādē.

Pamatīgas bēdas gada pirmajā pusē piedzīvo ABLV Bank līdzīpašnieks, Latvijas bagātākais cilvēks Oļegs Fiļs.

Nedienas sagādāja gan amerikāņi, kas vērsās pret viņa finanšu iestādi, nosakot nopietnas sankcijas, kuru dēļ banka nolēmusi pašlikvidēties, gan raizes bija privātajā dzīvē – izjuka viņa laulība. Beidzamo gadu turīgākais Latvijas cilvēks, kura īpašumu vērtību lēš 300 miljonu eiro apmērā, 2016. gada 1. oktobrī apprecējās ar vīna pazinēju Santu Kristiānu Zāmueli.

Drīz vien tika noslēgts arī līgums par visas mantas šķirtību. Savukārt šogad aprīlī šis līgums tika izbeigts, un Santa apstiprināja – pāra laulība ir galā. Tā nu pielikts punkts dažus gadus ilgušajai spožajai kopdzīvei – pirms kāzām pāris bija kopā vairāk nekā gadu.

Sācis tikties ar Zāmueli, Fiļs salīdzinoši biežāk sāka iznākt sabiedrībā, savukārt Santa pasākumos gozējās lepnās drānās – vienkāršās jaciņas un džemperīšus nomainīja jaunāko zīmolu kolekciju tērpi, kuru cena rakstāma ar pieciem cipariem.

Pagaidām gan nav zināms, vai visi smalkie tērpi tiešām piederēja Santai vai daļa no tiem viņai tika iedoti tikai panēsāšanai.

foto: Instagram
Santa Kristiāna Zāmuele atpūtas brīdī.

Savulaik, piemēram, viņa kopā ar Oļegu Fiļu Latvijas Nacionālajā operā un baletā apmeklēja Lielās Mūzikas balvas pasniegšanas ceremoniju, un Santa bija tā vakara spožākā zvaigzne – bija tērpusies zīmola "Oscar de la Renta" 2016. gada pavasara un vasara kolekcijas vakarkleitā, kuras cena tobrīd bija teju 10 000 eiro. Klāt tai dāma bija pieskaņojusi ap 1500 eiro vērtu "Yves Saint Laurent" somiņu.

Vienlaikus Santa Instagram regulāri atrādīja ceļojumu foto – gan no vīna baudīšanas pasākumiem, gan privātām lidmašīnām un laiskas atpūtas pie baseina vai okeāna krastā.

Mirkļi no Oļega Fiļa un viņa sievas Santas Zāmueles dzīves

Mirkļi no Oļega Fiļa un viņa sievas Santas Zāmueles dzīves

gallery icon
43

Nākamā lapa: Porziņģis paliek bez Zvaigžņu spēles