Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mailijas Sairusas un Laiema Hemsvorta zeltnešus rotā gredzentiņi, kas ļoti atgādina laulības stīpiņas. (Foto: Vida Press)

Mailija Sairusa, iespējams, slepus apprecējusies

Slavenības
2017. gada 12. novembrī 06:34 2017. gada 12. novembrī 06:34
  Kasjauns.lv
Dziedātāja un aktrise Mailija Sairusa (24) un aktieris Laiems Hemsvorts (27) nepieliek daudz pūļu, lai atspēkotu baumas par „slepenajām laulībām”. Nesen abi redzēti pilsētā dodamies pēc kafijas, un abu kreisās rokas zeltnešus rotāja zelta gredzentiņi.

Mailija Sairusa un Laiems Hemsvorts redzēti Savannas pilsētā Džordžijas štatā iznākam no kafijas veikala. Abiem bija gredzeni uz TĀ pirksta. Hemsvorts šobrīd uzturas Džordžijas štatā, kur strādā pie savas jaunākās filmas „Killerman”. Savukārt Sairusa apmeklējusi Savannu, lai pabūtu kopā ar mīļoto.

Interesanti, ka tieši Savannā pāris 2009. gadā iepazinās un viens otrā iemīlējās. Tolaik abi šajā pilsētā strādāja pie filmas „The Last Song”.

Austrāliešu žurnāls „NW” raksta, ka Mailija un viņas austrāliešu draugs gredzenus mijuši jau šā gada aprīlī abu kopīgajās mājās Malibu (ASV). „Man teica, ka šīs kāzas apmeklējuši tikai daži cilvēki. Viņi tad arī ir vienīgie, kas par to zina,” apliecinājis kāds vārdā nenosaukts paziņa. „Mailija un Laiems par to nav darījuši zināmu publiski un arī tuvākajā laikā neplāno.”

Trīs gadus pēc iepazīšanās – 2012. gada maijā – Sairusa un Hemsvorts paziņoja par saderināšanos, bet 2013. gada septembrī to atsauca un publiski paziņoja, ka ir šķīrušies.

Pāris atjaunoja attiecības 2015. gada decembrī un dziedātājas pirkstā atkal parādījās saderināšanās gredzens, kuru līgavainis reiz jau bija viņai sniedzis.

Dziesma „Malibu”, ko Mailija sakomponēja pēc attiecību atjaunošanas, ir par Laiemu Hemsvortu. „Viņi runās par mani, ja redzēs kopā ar Laiemu iznākam no restorāna,” savulaik izteicās Sairusa. „Tad kāpēc gan neuzrakstīt un nepateikt: ‘Lūk, kā es jūtos!’”

☀️☀️☀️ pool daaaaaze

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

„Satikties ar kādu, kurš ir mūziķis [kā es], iespējams, ir pats sliktākais, kas vien var būt, jo tu vienmēr par slikto pastāsti dziesmās. Tas ir nenovēršami,” atzīst Sairusa.

Varbūt nākamajā dziedātājas albumā uzzināsim, ir viņa ir oficiāli precējusies vai tomēr ne?

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupantu spēki īstenojuši plašu apšaudi Slovjanskā 19
Princim Čārlzam bijusi ļoti emocionāla pirmā tikšanās ar mazmeitu Lilibetu
FOTO: ar koncertu Saulkrastos publiku sajūsmina "Labvēlīgais tips"
Pievienot komentāru