Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Modes māksliniece Šeila ar savu ģimenes mīluli Rāmu, kas izaugusi par skaistu, gudru un paklausīgu kucīti. (Foto: Juris Rozenbergs)

Modes mākslinieces Šeilas suns-vegāns izaudzis par īstu brašuli

Slavenības
2017. gada 4. jūlijā 14:36 2017. gada 4. jūlijā 14:36
  Kasjauns.lv
„Viņa ir ļoti dzīvespriecīgs un laimīgs suns,” teic modes māksliniece Šeila Vanaga, spītējot runām, ka māksliniece ar svaigēšanu bendē savu suni Rāmu.

Žurnāls “Kas Jauns” vēsta, ka svinībās par godu savas topošās svaigēdāju kafejnīcas “Šeila. Raw. Kūkas” atvēršanai Šeila, kas no gaļas atteikusies pirms 20 gadiem, bet vairāk nekā trīs gadus ir svaigēdāja, klāt bija arī viens no Latvijas slavenākajiem suņiem – Stafordšīras terjermeitene Rāma. Pirms nepilniem diviem gadiem ažiotāža izvērtās, kad atklājās, ka Šeila savu piecus mēnešus veco terjermeiteni sāka audzināt par svaigēdāju un veģetārieti.

Šeila ar Rāmu 2015. gada nogalē. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Viens no iemesliem, kādēļ modes māksliniece nolēma būt strikta sava ģimenes mīluļa ēdienkartes izvēlē, bija tas, ka iepriekšējie viņas suņi miruši ar veselības problēmām, kādas mēdz būt cilvēkiem. Šeila ar veselīga uztura palīdzību Rāmai vēlējās nodrošināt ilgu un veselīgu mūžu. Jau kopš dažu mēnešu vecuma Rāma tika barota ar izmeklētu pārtiku – diedzētām pupiņām, bioloģiskās lauksaimniecības vistu olām, saberztām olu čaumalām, vitamīniem, kas paredzēti suņiem veģetāriešiem... Un ik rītu kucītei tikai dota karote zivju eļļas. Tolaik pie modes mākslinieces mājās pat tika veikta pārbaude, kurā speciālisti skaidroja, kādos apstākļos dzīvo Šeilas suns, kāds ir viņa veselības stāvoklis.
Tagad modes māksliniece notikušo atceras nelabprāt un atklāj, ka tracis par šo tēmu ir bijis sacelts pamatīgs un atmiņā notikušais palicis kā ļoti nepatīkams laiks: „Mani uzrunāja nepazīstami cilvēki, nosodot, ka suni nebaroju normāli... Saņēmu dažādus citus pārmetumus. Ļoti nepatīkami!” Šeila teic, ka visu notikušo ir izturējusi un arī viņas suņumeitenei viss ir kārtībā. „Citu satraukumam par Rāmas veselības stāvokli nav pamata. Viņa ir ļoti dzīvespriecīgs un laimīgs suns, ievērojot veselīgu dzīvesveidu. Viņai netiek darīts pāri. Nākotnē plānoju arī rakstīt grāmatu par suņiem veģetāriešiem, svaigēdājiem,” atklāj Šeila.

Citi šobrīd lasa

Interesanta pieredze: rīdzinieks pamēģina izdzīvot ar 100 eiro mēnesī 20
Melnais lācis lielā ātrumā traucas pakaļ bēgošam velosipēdistam 3
VIDEO: ielūkojies kadros no Kaspara Kambalas kāzu dienas

Папарацци "поймали" беременную Меган Маркл с сыном на прогулке в Лос-Анджелесе

Виктория Боня устроила танцы без белья, и это было большой ошибкой, ведь подписчики увидели все