Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Turīgākais vīrietis Latvijā, ABLV Bank līdzīpašnieks Oļegs Fiļs kopā ar sievu Santu Zāmueli. (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)

Fiļs: "Pat steiku cepam uz maiņām!" Kā ar sievu sadzīvo Latvijas bagātākais vīrietis 49

Slavenības
2017. gada 24. aprīlī 06:36 2017. gada 24. aprīlī 06:36
Kasjauns.lv
Tik atklāti Latvijas bagātākais vīrietis – bankas “ABLV Bank” padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs - un viņa sieva – vīnu un šampaniešu eksperte Santa Zāmuele - vēl nebija runājuši. Viņi žurnālam “Kas Jauns” izstāsta, kā aizrit viņu kopdzīve.

Santu Zāmueli pasākumos nevar sajaukt ne ar vienu citu. Santas tērpi, izejot sabiedrībā, lielākoties ir no aktuālāko zīmolu kolekcijām, un to cena rakstāma ar četru, pat piecu ciparu skaitli. Zāmueles vizuālais tēls liek domāt par viņas trauslumu un sievišķību un ļauj ļaudīm melst – tipiska bagātnieka sieva, mājsaimniece! Santa ar vīru Oļegu žurnālam “Kas Jauns” gan to noliedz: „Tas ir brīnišķīgi, ka feminisms tagad ir modē. Neesmu kategoriska un netaisos kļūt par vīrišķīgu būtni, kas apzināti no sava stila izskauž sievišķību. Esmu sieviete, kura rūpējas par sevi. Sievietes loma sabiedrībā ir tikpat nozīmīga kā vīrieša. Tas ir jāsaprot. Un ir arī tā – ja sieviete sevi ciena, tad viņu ciena vīrietis, kas ir blakus,” pārliecināti uzsver Santa.

Vīrs gādā rozes, sieva – kreklus

Daiļā gaišmate brīvajā laikā daudz ceļo, rūpējas par meitām un aizrāvusies ar šampaniešu un vīna pasaules izzināšanu. Sabiedrībā Santa iziet vai nu kopā ar vīru, vai arī viņu pavada kāds no šoferiem vai palīgiem. Stāstot par mājas dzīvi, viņa atklāti teic, ka sievietes pienākums nav tikai tīrīt māju un gatavot ēst. „Mēs mājās esam gandrīz vienlīdzīgi – pienākumus var veikt kā viens, tā otrs,” teic Santa, bet Oļegs uzreiz smaidot piebilst: „Jūtos labi, ka man blakus ir pašpietiekama sieviete. Īpaši sestdienās un svētdienās, kad man nav daudz jārunā.”
Santa uzsver, ka ne tikai vīrs viņu iepriecina ar dāvanām, bet arī viņa apdāvina vīru. “Vīrs no manis regulāri saņem skaistus, jaunus kreklus, jo uzskatu, ka sieviete vīrietim var pirkt drēbes, ne tikai vīrietis sievietei var gādāt rozes. Mums tas ir tā – normāli... Brokastis mēs gatavojam uz maiņām. Dažreiz es, dažreiz vīrs,” teic Santa. Savukārt baņķieris papildina sievas teikto: „Piemēram, es arī iemācījos cept steiku, un tagad darām to uz maiņām.”

Miljonāra Fiļa sievas Santas Zāmueles viens no iecienītākajiem atpūtas veidiem ir ceļošana. (Foto: no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva)


Gredzens iekārts kaklā


Baņķieris Oļegs Fiļs un Santa apprecējās pērn 1. oktobrī. Laulību ceremonija notika Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas Romas katoļu baznīcā, bet dažas nedēļas pēc kāzām pāris noslēdza laulības līgumu par visas mantas šķirtību. No iepriekšējām attiecībām Zāmuelei ir divas meitas, bet Fiļam – četri bērni.
Tagad, stāstot, kas tad abus savedis kopā, plašos komentāros viņi neizplūst, atklājot tikai, ka viņu attiecības balstās uz mīlestību un kopīgām interesēm. „Lai arī kāzas mums bija jau pirms kāda laika, aizvien vēlamies to visu paturēt kā ģimenes privāto lietu. Negribam par to runāt,” teic Santa.
Miljonāra pirkstā laulību gredzens nemirdz, bet nedomājiet, ka tas ikdienā nav pie Oļega Fiļa. Taujāts, kāpēc nenēsā laulību riņķi, baņķieris bilst, ka tas tepat pie viņa ir. „Gredzens man ir kaklā,” nosaka miljonārs un, nedaudz atraisot kaklasaiti, kā arī vienā mirklī atpogājot dažas krekla pogas, parāda – gredzens tiešām ir iekārts ķēdītē. Santa vēl paskaidro: „Vīrs nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem – futbolu un volejbolu –, tāpēc gredzenu noņēma. Ja sporto un gredzens ir pirkstā, var pat salauzt pirkstu.”

Zāmueles stila recepte


„Šajā pavasarī ģērbjos gaiši, viegli. Esmu kontrastā ar to, kas šobrīd notiek pasaulē, gribas kaut ko pretēju. Mans vadmotīvs modē ir sekot savām sajūtām. Vienmēr. Mans ģērbšanās stils ir atkarīgs no noskaņojuma; pārsvarā tas nav saistīts ne ar laikapstākļiem, ne modes tendencēm, bet gan to, kā jūtos.”

Citi šobrīd lasa

"Astro'n'out" Māra. Kā meitēns par daudzbērnu mammu tapa
Neuzmanība un bezrūpība laupa dzīvību 18 gadus vecai ukraiņu sporta zvaigznei 6
Šūmahera sieva beidzot atklāj, kāpēc neinformē sabiedrību par Mihaēla veselības stāvokli 5
Skatīt visus komentārus

"Он очень хотел детей, прям хоть сразу": первое интервью жены Виталия Калоева, который убил авиадиспетчера 

"Принялась за старое!": голая Анастасия Волочкова снова снялась в купели