Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kas ir Latvijas lielākās dīvas? 16

Slavenības
2009. gada 10. novembrī 11:38 2009. gada 10. novembrī 11:38
Kasjauns.lv noskaidrojis pirmo topošā koncertšova „Dzirkstošā Dīvu nakts” dalībnieces vārdu. Pārējo dīvu vārdi tiek turēti slepenībā.

„Dzirkstošā Dīvu nakts” priecēs skatītājus jau pēc pusotra mēneša. Dziedātāja Kristīna Zaharova ir vienīgās šobrīd zināmais dīvas vārds.

Topošā pasākuma „Dzirkstošā Dīvu nakts” noskaņās kasjauns.lv pagājušajā nedēļā veica aptauju, lai noskaidrotu, kura, jūsuprāt, ir Latvijas lielākā dīva, un tādejādi varētu prognozēt pārējo „Dzirkstošās Dīvu nakts” dalībnieču vārdus.

Aptaujā noskaidrojies, ka latviešu gaume ir patiesi dažāda. Gandrīz par katru aptaujā piedāvāto skatuves zvaigzni nobalsojusi saujiņa fanu. Taču visvairāk balsu izdevies savākt pērnā gada „La Fleur Dīvu nakts” dalībniecei un dziedātāju konkursa „Jaunais vilnis” Latvijas pārstāvei Aishai jeb Aijai Andrejevai, par kuru balsojusi gandrīz piektā daļa kasjauns.lv lasītāju. Otrajā vietā ierindojas TV3 šova „Koru kari 2” dalībniece, Madonas Zaļā Meža kora vadītāja dziedātāja Ieva Kerēvica. Savas simpātijas aptaujas dalībnieki pauduši arī pret dziedātājām Lieni Šomasi, Mariju Naumovu, Kristīnu Zaharovu, Lindu Leen, Veroniku Plotņikovu, Olgu Rajecku un citām.

Šobrīd ir zināms, ka vismaz viena no iepriekš minētajām uzstāsies arī „Dzirkstošajā Dīvu naktī”, kas 17.decembrī priecēs skatītājus „Sapņu fabrikā”. Organizatori atklāj, ka uz skatuves kāps četras latviešu mākslinieces, kuras ir dīvas titula cienīgas, un viena no tām būs Kristīna Zaharova. Pārējo dīvu vārdus organizatori tur slepenībā. „Dīvas mēs atklāsim pakāpeniski, lai pievērstu lielāku un nozīmīgāku uzmanību katrai, jo viņas tiešām ir īpašas”, saka viena no koncerta rīkotājām, ierakstu kompānijas „Mikrofona ieraksti” valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve.

Pirmais „Dīvu nakts” koncertšovs notika pērnvasar Dzintaru koncertzālē, kurā piedalījās spilgta DĪVU buķete: dziedātājas Aisha jeb Aija Andrejeva, Amber jeb Aija Vītoliņa, Liene Šomase, Ella jeb Elīna Fūrmane, Jolanta Gulbe, Olga Rajecka, Veronika Plotņikova un operdziedātāja Evija Martinsone.

„Sarkanais paklājs, svinīgi tērpušies kungi, elegantas dāmas. Izsmalcināts un emocionāli aizkustinošs koncerts. Šis būs pasākums, kur lēdijas varēs uzvilkt savas greznās kleitas, kas stāvējušas skapī un gaidījušas brīdi, kad atkal varēs spīdēt”, kaut ko tomēr atklāj koncerta organizatore Sindija Vilde no pasākumu aģentūras „Chocolate Events”. Dīvas koncertšovā izpildīšot savas dziesmas un pasaulē zināmu hitu kaverversijas. Viņas sola viesus  iepriecināt ar nedzirdētiem duetiem, trio un citiem pārsteigumiem, piemēram, ar noslēpumainajām dīvām būs iespējams nofotografēties. Taču, kas būs šīs noslēpumainās „viņas”, pasākuma veidotāji vēl neatklāj.

Kasjauns.lv /Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


Citi šobrīd lasa

Profesija, kurā cilvēku nāve nav retums: atklāta intervija ar Liepājas NMPD brigādes ārstu Alekseju 7
IKEA, teniss, algas kalkulators - ko latvieši pērn visvairāk meklējuši "Googlē" 4
Ātrā mode: lētais darbaspēks ražo vairāk, nekā cilvēki pērk un novalkā 4
Skatīt visus komentārus

"Обходит по развитию сверстников": дочь Филиппа Киркорова поступила в первый класс в середине учебного года

«Он же не отвалится!»: хейтеры герцогини Меган смеются над ее привычкой придерживать беременный живот