Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ušakova kā Andželīna Džolija

Slavenības
2011. gada 12. janvārī 06:22 2011. gada 12. janvārī 06:22
 
Rīgas mēra Nila Ušakova (34) sieva Jeļena Ušakova (21), sarīkojot jauniešiem ballīti, pati iejutās Holivudas aktrises Andželīnas Džolijas ādā.

Jeļena Ušakova un Andželīna Džolija. Jeļena jau iepriekš dzirdējusi komplimentus, ka vizuāli līdzīga seksīgajai aktrisei.

Kad gadu mijā korporatīvās ballītes sita augstu vilni, arī Rīgas pirmā lēdija Jeļena Ušakova kopā ar pašas vadītās jauniešu bezpeļņas organizācijas „Mums pa ceļam” un avīzes „Priškoļnaja gazeta” jauniešiem veidoja tradicionālo tematisko ballīti, kurā skolēniem un studentiem bija jāatveido kāda ārzemju slavenība — aktieris vai dziedātājs. Jeļena ir organizācijas „Mums pa ceļam” valdes priekšsēdētāja un Jaungada ballīti rīkoja jau ceturto gadu pēc kārtas. Piemēram, sagaidot 2010. gadu, uz studentu ballīti bija jāierodas pasaku varoņu tēlos, un tad pati pasākuma organizatore Jeļena bija tērpusies Sniegbaltītes kostīmā.

Rīgas mēra simpātiskā sieva Jeļena sarunā atzīst, ka viņai ļoti patīk atrasties radošu un progresīvu jauniešu sabiedrībā, kur nemitīgi rodas jaunas idejas. „Tieši radošā lidojuma laikā tapa arī scenārijs Jaungada ballītei „Superzvaigznes”. Kādas tik ārzemju slavenības nebija ieradušās uz ballīti! Keitija Perija, Eminems, Merilins Mensons un Lady Gaga. Varu droši apgalvot, ka pati biju visslinkākā no ballītes apmeklētājiem. Centos atveidot aktrisi Andželīnu Džoliju. Man gan tik labi nesanāca, jo Andželīna ir ļoti burvīga sieviete ar izteiktiem vaigu kauliem un skaistām, biezām lūpām,” savu atveidoto varoni raksturo Jeļena.

Starp citu, Rīgas pirmās lēdijas tuvinieki un draugi jau iepriekš teikuši Jeļenai, ka viņa vizuāli līdzinās amerikāņu seksīgajai aktrisei Andželīnai Džolijai. Taču Jeļena tikai smejas par šādu salīdzinājumu un piebilst, ka tas viņai ir liels pagodinājums, ja apkārtējie saskata vizuālo līdzību ar pasaulslaveno aktrisi, kura var būt par paraugu ikvienai sievietei, kura rūpējas par savu skaistumu.

Santa Sergejeva/Foto: no Jeļenas Ušakovas privātā arhīva, izdevniecības „Rīgas Viļņi” arhīva, LETA

Citi šobrīd lasa

3 praktiski veidi, kā ikdienā vairot enerģiju
Līga uz Itāliju aizbrauca svinēt Ziemassvētkus, bet satika neatlaidīgu itāli un palika tur dzīvot 20 gadus
Mājdzīvnieku saimniekus aicina uzmanīties no suņu mēra
Pievienot komentāru

Стали известны первые итоги выборов в Госдуму России

По-прежнему красотка: Джулия Робертс впервые за много месяцев появилась на публике