Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Oficiāli! Eštons Kačers būs pelnošākais seriālu aktieris pasaulē

Slavenības
2011. gada 14. maijā 02:00 2011. gada 14. maijā 02:00
Beidzot tas ir noticis! Seriāla „Divarpus vīri” veidotāji ir atraduši aizstājēju galvenās lomas atveidotājam Čārlijam Šīnam. Tas nebūs neviens cits kā Demijas Mūras vīrs, Holivudas smuklītis Eštons Kačers, ziņo slavenību ziņu portāls TMZ.com.

Eštons Kačers nu ir kļuvis par seriāla „Divarpus vīri” galveno varoni.

Arī pats Eštons Kačers apstiprinājis savu pievienošanos seriāla „Divarpus vīri” komandai.

Kā pastāstīja portāla TMZ.com informācijas avots Eštons Kačers par vienu sēriju saņems vairāk nekā pusi no Čārlija Šīna algas, tomēr summa precīzi nav zināma. Iespējams tie varētu būt no 800 000 līdz 900 000 tūkstošiem ASV dolāru. Atgādināsim, ka Čārlijs Šīns filmējoties seriālā „Divarpus vīri” pa vienu sēriju nopelnīja 1,25 miljonus dolāru.

Zināms arī tas, ka Eštons Kačers ir ticies ar seriāla autoru Čaku Loriju un abu domas par seriāla nākotni ir sakritušas. Kā arī jau ir zināms, ka Kačers nespēlēs Čārlija Šīna atveidoto varoni, bet gan KĀDU, kas būs ievācies viņa mājā!

Čārlija Šīna novēlējums Eštonam Kačeram: „Izbaudi to, Ešton! Tur nav gaisa, smieklu, uzticības un mīlestības”.

Nu jau bijušais seriāla „Divarpus vīri” zvaigzne Čārlijs Šīns uzzinot, ka  Eštons Kačers kļūs par viņa aizstājēju vienā no ASV populārākajiem  seriāliem ironiski paziņojis: „Kačers ir saldumiņš un brīnišķīgs komiķis... bet pagaidiet, kas esmu es?” Piebilstot, ka līdz ar viņa aiziešanu seriāls ir zaudējis auditoriju, kas ir skatījušies „Divarpus vīrus” tikai dēļ viņa. Šīna novēlējums Kačeram bija visai savdabīgs: „Izbaudi to, Ešton! Tur (filmēšanas laukumā) nav gaisa, smieklu, uzticības un mīlestības”.  Protams, tas viss bija attiecināms uz seriāla autoru Čaku Loriju, kurš pēc Šīna domām ir radījis šādu atmosfēru filmēšanas laukumā. Kā apgalvo Šīns tieši Lorijs padzinis viņu no seriāla.

Zināms arī tas, ka seriālā turpinās piedalīties abi pārējie galveno lomu atveidotāji – aktieri Džons Kraiers un Anguss T. Džonss.

Atgādināsim, ka Čārlijs Šīns no seriāla tika atlaists martā par "bīstami pašdestruktīvu uzvedību". Atlaišanu Šīns gan pats interpretējis kā seriāla autora Čaka Lorija atriebību par kritiku, ko aktieris viņam veltījis dažādās intervijās. "Apsūdzētais Čaks Lorijs, viens no bagātākajiem cilvēkiem televīzijā, kura bagātība ir mērāma simtos miljonu dolāru, uzskata sevi par tik turīgu un spēcīgu, ka spēj vienpusēji izlemt atņemt naudu no seriālam uzticīgiem aktieriem un filmēšanas grupas," rakstīts Šīna prasībā.

kasjauns.lv/Foto: Bulls Press


Citi šobrīd lasa

"Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribat!" - sieviete ieraksta sarunu ar Daugavpils ārsti, pēc kuras "embrijs nāca pa gabaliem ārā" 137
VIDEO: blondīne cenšas iepildīt degvielu "Tesla" elektromobilī 32
Šausmīgas dzīves beigas: pie Slāvu apļa fūre notriec vīrieti un ilgi viņu velk pa ceļu
Pievienot komentāru

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Гигантское землетрясение в США и III мировая. Что предсказал Нострадамус на 2019