Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Slavenības un viņu mīluļi: suņi, kaķi un... čūskas. FOTO

Slavenības
2011. gada 30. jūlijā 06:06 2011. gada 30. jūlijā 06:06
 
Ņujorkā dzimušais Kristofers Ameruoso (46) izpelnījies atzinību kā izcils dzīvnieku fotogrāfs. Četrpadsmit gadu ilgās karjeras laikā viņš strādājis ar gandrīz 500 slavenībām un fotografējis viņu suņus, kaķus, ķirzakas, čūskas un sivēntiņus.

Nikoleta Šeridana ar labradoru Oliveru.

Bijušais mūziķis sadarbojies ar Meganu Foksu, Džeriju Halivelu un Oziju Osbornu. „Man grūti nosaukt vienu slavenību, ar kuru paticis strādāt vislabāk, jo šo gadu laikā viņu bijis tik daudz,” norāda Ameruoso. „Bet es atceros ko īpašu no katras mūsu sadarbības!”

Fotosesijas laikā aizmūk ķirzaka

„Pamela Andersone ir dzīvnieku glābēja. Viņa kopj pamestus suņus un atrod tiem jaunas labas mājas. Pērn viņa devās uz Meksikas līci un izglāba dažus suņus, ko bija pametuši saimnieki, kas zaudējuši darbu naftas noplūdes dēļ. Man ļoti patīk strādāt ar Pamelu. Mums darbs sokas ļoti raiti, un galarezultātā vienmēr sanāk satriecoši burvīgas fotogrāfijas. Esmu pārliecināts, ka ar Pamelu sadarbošos vēl neskaitāmas reizes.”

Darbs ar dzīvniekiem bieži vien nav iepriekš prognozējams, taču Ameruoso misēkļus atceras kā smieklīgus un kuriozus atgadījumus. „Kad fotografēju ģitāristu Slash ar viņa reptiļiem, es vienā brīdī ierosināju uzlikt ķirzaku uz viņa slavenā cilindra,” atceras Ameruoso. „Pēc mirkļa tā nolēca no cepures un devās skrējienā pa Beverlihilsas ielām. Tas līdzinājās ainai no filmas Juras laikmeta parks.”

„Kādu citu reizi fotografēju Meganu Foksu. Viņa bija līdzi paņēmusi visu savu zvērudārzu: pundurcūciņu, divus putniņus, trīs suņus un kaķi. Es stāvēju pie kameras kopā ar vienu no skaistākajām sievietēm pasaulē, bet apkārt valdīja tāda kņada: kaķis murrāja, suņi rēja, putniņi čivināja, cūciņa kvieca, un es pie sevis nodomāju — ak, dzīve ir brīnišķīga! Tas bija nedaudz sirreāls brīdis.”

Pateicoties atzinīgi novērtētajam Ameruoso darbam, viņam nav grūti pierunāt Holivudas slavenības pozēt viņam kopā ar saviem zvēriem. Viņi ļoti labprāt piekrīt šim piedāvājumam.

Pirms 23 gadiem Kristofers pārcēlās uz dzīvi Losandželosā. Kopā ar trim brāļiem viņš nodibināja grupu The Ameruosos un sapņoja par rokera karjeru. „Kad grupa beidza pastāvēšanu, es izmēģināju savas dotības fotogrāfijā,” viņš norāda. „Visu par fotogrāfiju esmu apguvis pašmācības ceļā.”

Nākamā zvaigzne, ar kuru Ameruoso ļoti vēlētos reiz strādāt, ir aktrise Andželina Džolija.

Bučo saimnieku stundu bez apstājas

Oskara balvas laureātam, aktierim Adrianam Brodijam, ir divi čivavas sugas sunīši — Sīlo un Lolijs. 2005. gadā, kad viņš filmējās Jaunzēlandē kinolentē par Kingkongu, aktierim visvairāk pietrūka četrkājainā drauga Sīlo, kurš nebija devies līdzi saimniekam. „Kad mans suns redzēja mani atgriežamies mājās, viņš bija nedaudz šokēts. Pirmajā brīdī viņš mani nepazina. Taču, kad devos gulēt, Sīlo mani bučoja stundu bez apstājas un smilkstēja. Viņš ir burvīga, apbrīnojama radībiņa.” Dažus gadus vēlāk Sīlo piebiedrojies arī Lolijs.

Runcim būs sava glezna

Aktrisei Džeinai Seimūrai ļoti patīk gleznot. „Esmu uzņēmusi vairākas fotogrāfijas ar runci Stašiju, lai vēlāk varētu viņu uzgleznot, bet tā arī vēl neesmu to izdarījusi,” atzīstas seriāla Daktere Kvinna zvaigzne. „Esmu gleznojusi un zīmējusi citu cilvēku suņus, taču vēl nekad kaķi. Bet es to noteikti izdarīšu. Stašijam ir mīļa vietiņa, kur viņš saritinājies mēdz gulēt. Esmu viņu nofotografējusi šādā pozā. Manā rīcībā ir bildes, kas varētu kalpot par pamatu ļoti piemīlīgai gleznai.”

Suns apčurā dārgas vakarkleitas

Sabiedrības dāma Nikola Ričija pirms pāris gadiem bija spiesta nopirkt divas dārgas kleitas, jo veikala apmeklējuma laikā viņas sunītis tās... apčurāja. Nikola kopā ar klēpja sunīšiem devusies pastaigāt pa veikaliem un iegriezusies modes preču veikalā Resurrection Rietumholivudā. Kamēr viņa aplūkoja jaunākās preces, viens no suņukiem atrada labu vietiņu, kur nokārtot dabiskās vajadzības. Viņš pacēla kāju tieši virs divu dārgu vakarkleitu šlepēm. Nikolai nekas cits neatlika kā samaksāt 1000 dolāru un nopirkt abas kleitas. Kā vēsta zinātāji, Ričija tās nekavējoties aiznesusi uz ķīmisko tīrītavu.

Parisa Hiltone ar čivavas sunīti Tinkerbelu.
Suņu namiņš dārgāks nekā citiem dzīvojamā māja

Sabiedrības dāmas Parisas Hiltones „zvērudārza” iemītnieku skaits nepārtraukti ir mainīgs. Pēdējās oficiālās ziņas liecina, ka viņa ir saimniece 17 čivavas sunīšiem, vienam špicam un pundurcūciņai.

Iepriekšējās mājās Holivudhilsā četrkājainajiem mīluļiem bija atvēlēta istaba un savs stūrītis virtuvē. Beverlihilsas īpašumā mis Hiltone likusi uzprojektēt suņiem pašiem savu namiņu. Mājas celtniecība un labiekārtošanai bagātniecei izmaksājusi dārgāk nekā citai ģimenei dzīvojamā ēka! Parisa par suņu māju samaksājusi 325 000 dolāru. Namam ir divi stāvi. Apakšstāvā ierīkota dzīvojamā istaba, bet augšstāvā guļamistaba, kur atrodams arī skapis ar drēbītēm no mis Hiltones pašas dizainētās suņu apģērbu un aksesuāru kolekcijas.

Suņu namiņš veidots kā pašas bagātnieces mājas miniatūra kopija. Tajā ir Filipa Stārka miniatūras mēbelītes, apsildāmas telpas, gaisa kondicionētāji un pat kristāla lustra.

Vīrietis numur viens!

Seriāla Bīstamās mājsaimnieces aktrisei Nikoletai Šeridanai labradoru Oliveru 2004. gadā dzimšanas dienā uzdāvināja viņas toreizējais līgavainis Niklauss Soderbloms. Nepilnu gadu vēlāk, kad pāris atsauca saderināšanos un izšķīrās, Nikoleta intervijās Oliveru dēvēja par savas dzīves vīrieti numur viens.

Aktrise kopā ar suni piedalījusies arī Jimmy Kimmel šova Helovīna pārraidē. Nikoleta bija pārģērbusies par Sarkangalvīti, bet viņas Olivers „tēloja” Lielo Slikto Vilku.

Slavenības un viņu kaķi

Čūsku midzenis ar vairāk nekā 80 rāpuļiem

Gadu gaitā bijušajam Guns N’ Roses ģitāristam Slash mājās bija izveidojusies 80 (!) čūsku liela kolekcija. Pārsvarā tajā bija nāvējoši pitoni, boa čūskas un anakondas. Mūziķis nolēma no mājas mīluļiem šķirties, atdāvinot tos zoodārzam un kolekcionāriem, kad nodibināja ģimeni un piedzima pirmais dēls. Viņš nevēlējās riskēt ar jaundzimušā mazuļa dzīvību, ja kāda no čūskām nejauši ielavītos bērnistabā.

Mīlestība pret reptiļiem mūziķim ir jau kopš agras bērnības. Tolaik viņš dzīvoja Londonā, bieži apmeklēja Crystal Palace parku un jūsmoja par tur esošajām dabiska lieluma dinozauru skulptūrām. Pirmās čūskas un ķirzakas Slash sāka turēt mājās, kad pārcēlās uz Kaliforniju kopā ar mammu. Viņš arī daudz lasīja par rāpuļu uzvedību un to kopšanu.

„Visas manas čūskas vienmēr bijušas man labi draugi,” apgalvo Slash. „Dažas no tām esmu ņēmis līdzi koncertturnejās, kaut arī tam nevēlētos pakļaut nevienu čūsku vai citu dzīvu radību. Man vienkārši tolaik nebija kur dzīvot, tāpēc tās ceļoja man līdzi, vai arī reizēm atstāju pie draugiem, kas nezināja neko par čūsku turēšanu. Es centos viņiem pastāstīt pašu svarīgāko un tad uz dažiem mēnešiem atstāju rāpuļus viņu aizgādībā.” Slash apgalvo, ka nekad nav čūskas nesis uz skatuves un izrādījis grupas koncertu laikā kā šova elementu. „Ja tev pieder reptilis, tev jāprot ar to pareizi apieties,” uzsver mūziķis. „Tas nav kaķis, suns vai zirgs. Reptiļi nav pārāk sabiedriski dzīvnieki, un cilvēki viņus bieži izmanto sensācijas radīšanai. Viņi tās nēsā pa pilsētu un stiepj uz pludmali. Manuprāt, tas ir nožēlojami.” Vairums Slash kolekcijas čūsku, pirms tās draugi un paziņas atgādājuši mūziķim, bijušas pamestas vai slimas.

„Daudzas manas čūskas dzīvoja savās atsevišķās istabās, kur tām bija ļoti mierīga un klusa atmosfēra,” atceras Slash. „Tikai lielās varēja redzēt iebūvētos krātiņos dzīvojamās istabās.”

Biedējošu pieredzi reiz nācās piedzīvot Slash grupasbiedram Akselam Rouzam, kad viņš kādu laiku dzīvoja ģitārista mājās. „Es tolaik čūskas turēju vienā no vannasistabām. Viņu krātiņa sānā bija caurums, reizēm pilnībā nenosegts. Čūskas dažkārt izspraucās ārā un ielīda guļamistabā, kas man personīgi nešķita nekas traks. Tonakt es pamodos un redzēju vienu no reptiļiem tieši blakus Akselam, kurš gulēja uz grīdas. Es viņu pamodināju un teicu: „Aksel, nekusties! Lai ko tu darītu, tikai nekusties.” (Smejas.) Čūska viņa ķermenim bija pavisam tuvu. Rāpulis tur tikai sēdēja un sēdēja. Aksels nav nekāds čūsku mīļotājs. Rāpulis nebūtu kodis Akselam, bet viņš par to nezināja. (Smejas.) Es tikai turpināju teikt, lai Aksels nekustas. Tā mēs pavadījām kādu stundu.” Slash gan neatklāj, kā šis incidents beidzies. Vai čūska pati aizrāpojusi, vai viņš ņēmis to un aiznesis. Taču pēc piedzīvotā Aksels vairs nekad nav gulējis Slash mājās uz grīdas!

Buldogi ir suņu pasaules punduri

Aktierim Vernam Trojeram ir divi buldogi — Banano un Bella. „Buldogi ir kā mazi cilvēciņi,” salīdzina Verns. „Viņi ir suņu pasaules punduri, jo tiem ir īsas kājas, lielas galvas un tendence uz apaļīgumu.” Trojera buldogs Banano turklāt slimo ar epilepsiju.

Denīze Ričardsa ar savu suņu saimi.
Bijušais vīrs nosauc par suņu zagli

Kad runa ir par mājdzīvnieku skaitu, šķiet, Parisas Hiltones zvēru saimi neviens nevar pārspēt. Taču arī aktrisei Denīzei Ričardsai četrkājaino draugu skaits ir aizvien pieaugošs. Jaunākais cipars liecina, ka Ričardsai ir 17 mājdzīvnieku. Taču gada sākumā viņa kopā ar meitām apmeklēja dzīvnieku patversmi un mājās atgriezās ar vēl diviem kaķēniem.

Šobrīd norisinās dedzīga cīņa par viena boksera sugas sunīša tālāko likteni. Kad Denīze izšķīrās no skandalozā vīra Čārlija Šīna, divi bokseri palika dzīvot pie Čārlija, lai meitām būtu ar ko parotaļāties, kad tās ciemojas pie tēva. Pēc tam kad Denīze uzzināja, ka likstu māktais Šīns par dzīvniekiem nerūpējas un tur tos badā, Ričardsa aizbrauca un suņus atņēma. Diemžēl viens no viņiem neizdzīvoja un nomira. Tagad bijušais laulātais pāris viens otram velta dzēlīgas piezīmes. Šīns savā Twitter mikroblogā sauc bijušo sievu par suņu zagli, bet Ričardsa stāsta draugiem, ka bijušais vīrs ir suņu mocītājs.

Čārlijs grib atpakaļ suni, bet Denīze ir nelokāma — viņš pat par sevi nespēj pienācīgi parūpēties, līdz ar to viņa suni nekādā gadījumā neatdos!

Gundega Oliņa, Foto: Bulls Press

Citi šobrīd lasa

Krievijā atrasts ASV studentes līķis; sieviete iepriekš darbojusies kā snaipere 11
"Sargi sevi pats, tad..." - Astrologs Kristaps Baņķis brīdina par riskanti provocējošu Jāņu nedēļu
Lemberga "Audi" lietas atskaņas: arī vicemērs Blumbergs braukā ar dārgu pašvaldības policijas auto 2
Pievienot komentāru

Годы не спрячешь... Как звезды выглядели в начале своей карьеры и сейчас?