Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mailija Sairusa slābani kopē Andželinu Džoliju. FOTO

Slavenības
2012. gada 31. martā 07:27 2012. gada 31. martā 07:27
 
Aizvadītajā nedēļas nogalē popzvaigzne Mailija Sairusa kopā ar draugu – jaunās kulta filmas „Bada spēles” aktieri Laiemu Hemsvortu – apmeklēja saviesīgu vakaru Fēniksā, Arizonas štatā.

Mailija Sairusa pret Andželinu Džoliju.

Pasākumam Mailija bija izraudzījusies oranžu vakarkleitu ar ļoti dziļu šķēlumu, līdzīgi kā Andželina Džolija šā gada „Oskara” ceremonijai.

Pirms dažām dienām paklīda runas, ka Mailija esot saderinājusies. Pozējot uz sarkanā paklāja, viņas zeltnesi rotāja spožs gredzentiņš. Sairusa jau sniegusi publisku paziņojumu, noliedzot šīs baumas. Savā „Twitter” mikroblogā viņa ierakstījusi: „Es neesmu saderinājusies. Šo gredzenu nēsāju jau kopš novembra! Cilvēki tikai grib par kaut ko parunāt. Tas ir topāzs, ļaudis!”

Baumas paklīda pēc tam, kad Sairusa internetā ievietoja bildīti, kurā atrādīja faniem nesen veikto manikīru. Daudzi uztvēra, ka patiesībā akcents ir likts uz gredzenu, nevis nadziņiem. Ka jaunā dziedātāja un aktrise šādi tikai vēlas pavēstīt, ka ir saderinājusies.

„Viņi to glabā kā lielu noslēpumu, bet jau nopietni ir apspriedušies par kāzām,” žurnālam „OK” izteicies kāds pļāpa. „Laiems ir kā bez prāta Mailijas dēļ.”

Hemsvorts un Sairusa iepazinās 2010. gadā filmas „The Last Song” uzņemšanas laukumā.

Vēl nesen šajā pārītī lielākā zvaigzne bija Mailija. Taču līdz ar kulta filmas „Bada spēles” iznākšanu uz kinoekrāniem Sairusas draugam prognozē tikpat lielu slavu kā „Krēslas” zvaigznei Robertam Patinsonam. Austrāliešu aktieris Laiems Hemsvorts jau nodēvēts par „jauno Patinsonu”.


Kasjauns.lv, Foto: Bulls Press, AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

„Latvijas gāze” par dabasgāzi liek maksāt tiem, kuri to jau gadu gadiem nelieto 8
Porziņģis neveikli atbild uz jautājumu par Krievijas iebrukumu Ukrainā un izceļ trenera degsmi 9
Krievijas iedzīvotājam tiesa piespriež sodu, jo viņš runājis ar sievu par karu
Pievienot komentāru