Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pēc septiņu gadu kopdzīves beidzot viņi ir vīrs un sieva. Ance Krauze un Valdis Siliņš savu jauno statusu apliecina ar skūpstu.

Tā apprecējās Ance Krauze. FOTO

Slavenības
2012. gada 17. jūlijā 18:43 2012. gada 17. jūlijā 18:43
 
7. jūlijā Pāvilostā pašā jūras krastā viens otram jāvārdu teica dziedātāja Ance Krauze (33) un uzņēmējs Valdis Siliņš (41). Lūk, kā notika šīs skaistās kāzas!

Dziedātāja Ance Krauze un „Alpha Shipping Company” līdzīpašnieks Valdis Siliņš ir kopā jau septiņus gadus un šajā laikā pāris kļuvis par vecākiem divām meitiņām — Elzai (6) un Katei (3). Līdz šim dziedātāja bieži uzklausījusi jautājumus, kad tad beidzot būs kāzas, un atbilde bijusi visai tieša, sakot, ka Valdis viņu precēs, kad gadu spēs nekašķēties...

Nu pāris ir apprecējies. Oficiāli par vīru un sievu Ance un Valdis bija kļuvuši jau 6. jūlijā Rīgas dzimtsarakstu nodaļā, bet Pāvilostā, kur pāris iekārtojis arī ģimenes māju, jaunlaulātie deva viens otram solījumu improvizētā laulību ceremonijā draugu un tuvinieku lokā. Sievas apņemšanas ceremonija noritēja pašā jūras krastā, un, viļņiem šalcot, to vadīja mākslinieku pāris aktieris Andris Keišs un operdziedātāja Kristīne Zadovska.

Uz kāzu ceremoniju Ance ieradās, pārsteidzot ne tikai svinību viesus, bet arī Pāvilostas jūrmalas atpūtniekus. Fonā skanot Imanta Kalniņa dziesmai no kinofilmas „Sprīdītis”, pa pludmales smiltīm tuvojās īsts hipijvāģis — „Volkswagen” mikroautobusiņš ar Anci uz... jumta! Pārsteidzoša bija ne tikai līgavas ierašanās, bet arī viņas skaistā mežģīņu kleita, ko modelējis modes mākslinieks Dāvids.

Sievas apņemšanas ceremonija noritēja pašā jūras krastā.

Pēc solījumu izskanēšanas un kopīgas fotosesijas jaunais vīrs sēdināja sieviņu laivā un veda nelielā izbraucienā pa jūru. Tikmēr viesi un abas pāra atvasītes devās uz netālu esošo viesu namu Vēju paradīze, kur turpinājās svinības un gaidīja kaimiņu sarūpēti „vārti” robežkontroles izskatā. Jaunais pāris pirms ierašanās pie viesiem nodevās romantiskai fotosesijai uz busiņa jumta pludmalē.


Kasjauns.lv/Foto: Mārcis Priede, Uldis Valters

Citi šobrīd lasa

Cik izmaksā tirdzniecības vietas īre Rīgas tirgos? 2
Atrastas nogalinātās soctīklu zvaigznes Gabijas Petito līgavaiņa mirstīgās atliekas 1
Boldvina asaras un operatores pēdējais video. Kino pasaule satriekta par traģisko nelaimi filmēšanas laukumā
Pievienot komentāru

Кто подставил Алека Болдуина: в убийстве оператора нашли много странностей 1

"От этого бесстыдства у меня кровь в жилах стынет": выписавшаяся из больницы Гузеева сделала резкое заявление