Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ingars Gusāns netālu no Hamburgas notiekošajā metālmūzikas festivālā Wacken Open Air.

Iedvesmojoties no Vācijas dubļiem, Sovvaļnīks radījis video dziesmai „Latgola” 5

Slavenības
2012. gada 14. augustā 21:41 2012. gada 14. augustā 21:41
Latgaliešu rokmūziķis Ingars Gusāns jeb Sovvaļnīks augusta sākumā apmeklējis metālmūzikas festivālu Vācijā „Wacken Open Air”, sniedzis koncertus Rēzeknē un radījis mūzikas video dziesmai „Latgola”, portālu Kasjauns.lv informēja mūziķis.

Kā ik vasaru, jau 6. reizi rokmūziķis Sovvaļnīks jaunam darba gadam iedvesmojās netālu no Hamburgas notiekošajā metālmūzikas festivālā „Wacken Open Air”, kur šoreiz sastapās ar ekstremāliem laikapstākļiem – lietu un 20 cm biezu dubļu kārtu visā festivāla teritorijā. No šiem dubļiem mākslinieks iedvesmojās savā jaunākajā mūzikas video „Latgola” redzamajiem māla izstrādājumiem.

Mūziķis no Rēzeknes festivālā īpaši jūsmojis par black metal grupas „Dimmu Borgir” uzstāšanos kopā ar Čehijas Valsts simfonisko orķestri un kori. „Dzīves laikā esmu piepildījis daudzus sapņus. Viens no vēl piepildāmajiem ir Sovvaļnīka solo koncertšovs kopā ar simfonisko orķestri, kā to nesen savā pasaules turnejā darīja arī mūziķis Sting,” komentē Gusāns. Ingars papildinājis arī savu metāla izstrādājumu – auskaru, gredzenu, ķēžu – kolekciju ar jauniem sudraba elementiem no festivālā notikušā tirdziņa „Metal Market”.

Sovvaļnīks ar grupu šovasar snieguši vairākus koncertus, no tiem lielāko daļu Rēzeknē. Pēdējie – 3. Pasaules latgaliešu saieta ietvaros 6. augustā, un 8. augustā – A.Kūkoja pieminekļa atklāšanā, tā kā Sovvaļnīka otrais albums „Bolts susātivs” ir veltīts šim latgaliešu dzejniekam.

No 10. augusta Sovvaļnīka daiļrades cienītāji var noskatīties mūziķa jaunāko video dziesmai „Latgola”. Tā scenārija autore – Ineta Atpila – Jugane, režisors – Edgars Blinovs, operatori un montētāji – Sergejs Čakāns un Vitālijs Dudarenoks, stiliste – Sandija Sarkane, bet lomā kopā ar Ingaru Gusānu iejutās Kristīne Bautre. Video filmēts keramiķa Pētera Gailuma darbnīcā un mājās.

Sovvaļnīks. Latgola

Kasjauns.lv / Foto: no Ingara Gusāna privātā arhīva

Citi šobrīd lasa

Lelle Bārbija kā skaistuma etalons: 6 populāras būtnes, kas izvēlējušās tai līdzināties 2
Dināra Rudāne pastāsta, kā jutusies pēc meitas piedzimšanas: "Man šķita, ka sāks braukt jumtiņš" 1
Atsakies no lūpu spīduma! Vērtīgi skaistuma padomi sievietēm pēc 50 5
Skatīt visus komentārus

Без изысков: Максим Галкин показал свой домашний ужин

Женщина подпрыгнула ради красивого фото и погибла 1