Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Busulis uz ielas pusstundā nopelna 30 latus

Busulis uz ielas pusstundā nopelna 30 latus

Slavenības
2012. gada 21. augustā 06:38 2012. gada 21. augustā 06:38
 
Mūziķim Intaram Busulim nu jau kā tradīcija kļuvusi muzicēšana pilsētas ielās Rīgas svētkos. Viņš kopā ar pazīstamo trombonistu Vairi Nartišu nekautrējās priecēt pilsētniekus un Rīgas viesus ar atraktīvu trombona spēli.

Intars Busulis Rīgas ielās muzicē tikai reizi gadā – pilsētas svētkos. Un viņa atraktīvā uzstāšanās garāmgājējus vienaldzīgus neatstāja.

Katru gadu Rīgas svētku ietvaros notiek arī Ielu Mūzikas svētki, kur pilsētas ielās muzicē ielu muzikanti. Tajos jau pērn Vecrīgā nolēma uzspēlēt trombonists Vairis Nartišs un viņam toreiz pievienojās nejauši garāmejošais Intars Busulis, kurš Talsu mūzikas skolā reiz apguvis trombona spēli un bijis pat trombonists orķestrī.

Abu trombonistu saspēle bijusi tik veiksmīga, ka nolēmuši arī nākamajos Rīgas svētkos atkal iziet ielās. Un runāts, darīts! Sestdien Busulis un Nartišs muzicēja pat divreiz. Vispirms pie Pulvertorņa, kur mūziķi pamanījās sataisīt arī vārtus divu kāzinieku kompānijām, par to nopelnot pudeli vīna un šampanieti, bet pēcpusdienā mūziķi devās uz Tirgoņu ielu.

Intars Busulis un Vairis Nartišs Rīgas svētkos 2011. gadā.
Intara Busuļa un Vaira Nartiša trombona spēle bija tik atraktīva, ka viņu improvizācijas aizrāva simtiem skatītāju, kas kuplā pulkā pulcējās ap abiem muzikantiem un nekautrējās ziedot instrumentu futrālī arī pa kādai monētai. Starp citu, Busuļa un Nartiša spēle tika dāsni novērtēta – nepilnas pusstundas laikā mūziķiem tika samests vairāk nekā 20 lati!

Trombonistu Vaira Nartiša un Intara Busuļa muzikālais pārsteigums

Intars Busulis spēlē trombonu

Trombonists Vairis Nartišs sava albuma prezentācijā

Kasjauns.lv/ Foto: Juris Vaidakovs

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Alekseja Navaļnija fonds publicē šokējošu video, kurā atklāts viss par "Putina pili" un korupciju Krievijā 34
Nītaurē pazudušā Mārtiņa ģimene lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai atrastu, visticamāk, vīrieša mirstīgās atliekas
VIDEO: atkal atmodies Eiropas aktīvākais vulkāns Etna
Pievienot komentāru

«Пугачёва сказала, что это будет позор»: адвокат о суде Орбакайте за сына

Беременная Эмили Ратажковски снялась в «голом» бикини