Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Fils Kolinss ar bijušo sievu Oriannu un abu kopīgajiem dēliem Nikolasu un Metjū 2016. gadā. Pāris atjaunojis attiecības un no jauna uzsācis kopdzīvi.

Fils Kolinss atgriežas pie trešās sievas, kurai šķiroties samaksāja 25 miljonus

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2016. gada 10. oktobrī 19:05 2016. gada 10. oktobrī 19:05
 
Leģendārā mūziķa un piecu bērnu tēva Fila Kolinsa (65) pagātnē ir trīs šķirtas laulības, kas bijušajam grupas „Genesis” bundziniekam izmaksājušās 115 miljonus sterliņu mārciņu. Kolinss nolēmis atjaunot attiecības ar trešo sievu, no kuras izšķīrās pirms 10 gadiem un oficiāli šķirot laulību bija spiests samaksāt 25 miljonus sterliņu mārciņu.

Ar pirmo sievu Andrea Bertorelli mūziķis Fils Kolinss bija precējies no 1975. gada līdz 1980. gadam. Abi iepazinās Londonas drāmas pulciņā, kad bija tikai 11 gadus veci. Andreas ģimene pārcēlās uz Kanādu, kad meitene bija sasniegusi 18 gadu vecumu. Abi no jauna satikās, kad Kolinss ar grupu „Genesis” viesojās Kanādas pilsētā Vankūverā. Pāris apprecējās 24 gadu vecumā Anglijā. Viņiem ir dēls Saimons Kolinss, kurš tāpat kā tētis ir dziedātājs un bundzinieks. Saimons spēlē grupā „Sound of Contract”.


Kolinss adoptēja arī sievas Andreas meitu Džouliju, kura kļuvusi par aktrisi un filmu producenti.

Ar otro sievu, ASV pilsoni Džilu Tavelmenu, mūziķis iepazinās 1980. gadā. Pāris apprecējās 1984. gadā un laulībā nodzīvoja līdz 1996. gadam. Viņiem ir viena kopīga meita – 1989. gadā dzimusī Lilija Kolinsa. Viņa ir aktrise, un mēs viņu vislabāk zinām pēc Sniegbaltītes lomas 2012. gada iznākušajā filmā „Mirro Mirror” („Spogulīt, spogulīt”).

Ar trešo sievu, šveicieti Oriannu Seviju, Fils Kolinss apprecējās 1999. gadā. Viņi ir vecāki diviem dēliem – Nikolasam (15) un Metjū (11). Pāris savulaik iegādājās seram Džekijam Stjuartam piederējušu māju Šveicē pie Ženēvas ezera. Par šķiršanos viņi paziņoja 2006. gada 16. martā. Laulību oficiāli šķīra 2008. gada 17. augustā.

Pēc pieņemtā lēmuma par šķiršanos Kolinss turpināja dzīvot Šveicē, lai gan viņam bija īpašumi arī Ņujorkā un Norfolkas grāfistē Anglijā. 2008. gadā Orianna ar dēliem pameta Eiropu un pārcēlās uz dzīvi Maiami, kas ļoti satrieca Kolinsu. „Es piedzīvoju tumšu periodu, pārāk daudz dzēru,” atceras mūziķis. „Es nositu laiku skatoties televīziju un dzerot, un tas mani gandrīz nogalināja.” 2015. gadā mūziķis atzinās, ka neesot pieskāries alkoholiskajiem dzērieniem jau trīs gadus. Šajā pat gadā Kolinss pārcēlās uz Maiami, lai būtu tuvāk ģimenei. Viņš apmetās mājā, kuras iepriekšējā īpašniece bija latino dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa. Šā gada sākumā Filss Kolinss atzinās, ka esot atjaunojis attiecības ar savu trešo sievu Oriannu, un abi uzsākuši kopdzīvi Kolinsa Maiami mājā, ko viņš iegādājies par 26 miljoniem sterliņu mārciņu.

Kolinss un Orianna Sevija kāzu dienā 1999. gadā.

Šķiroties no Fila Kolinsa, Orianna saņēma 25 miljonus sterliņu mārciņu. Nepagāja ilgs laiks, līdz Oriannas dzīvē ienāca jauna mīlestība. Viņa apprecējās ar beļģu-marokāņu izcelsmes uzņēmēju Šarlu Mejati, kuram viņa dāvājusi dēlu Andrea (5).

Oriannas māte Oravana Servija (74) nesenā intervijā pastāstījusi, ka meita ar bijušo vīru attiecības atjaunojusi jau 2015. gada sākumā. Viņa mātei par to pastāstījusi vēlāk tā gada vasarā Grieķijas kruīza laikā. Taču no plašākas sabiedrības viņiem šos jaunumus izdevies paturēt noslēpumā gada garumā.

„Viņi man pateica, ka vēlas atjaunot attiecības,” atceras Oriannas mamma, kuras mājās Šveicē aizvien zeltītā rāmī stāv meitas kāzu fotogrāfija, kurā viņa redzama ar Filu Kolinsu. „Es ceru, ka šoreiz viņi būs kopā uz visiem laikiem. Bērni par to ir ļoti laimīgi.”

Pāra Maiami paziņas runā, ka Fils un Orianna vēloties otrreiz apcerēties, taču tam šobrīd ir nopietni šķēršļi – viņas esošā laulība ar uzņēmēju Šarlu Mejati (47). Pēc tam, kad Orianna viņu pameta, lai atgrieztos pie bijušā vīra, Mejati jūtas ļoti vīlies un saskaņā ar Oriannas advokāta teikto, šobrīd esot „atriebīgi noskaņots”.

1994. gadā īsi pēc iepazīšanās.

Šķiršanās prāva varētu izvērsties gara un skandaloza. Tiesa, arī pāra iepazīšanās stāsts bija ne mazāk skandalozs. 1994. gadā Kolinss aizvien bija precējies ar aktrises Lilijas Kolinsas mammu Džilu, bet viņu laulībā bija iestājusies krīze. Koncerta laikā Lozannā (Šveicē) Kolinss ievēroja tolaik 22 gadus veco maza auguma, tumšacaino šveiciešu-taizemiešu izcelsmes sievieti un iemīlējās no pirmā skatiena. Viņš uzaicināja jauno dāmu vakariņās un, kā pats tolaik izteicās „varat teikt, ka no šī brīža mājās vairāk neatgriezos”.

Tas, kā tolaik 42 gadus vecais Kolinss painformēja sievu, ka pamet viņu 20 gadus jaunākas sievietes dēļ, kļuva par rokmūzikas folkloru. Laikā, kad vēl nebija pieejami mobilie tālruņi, īsziņas un e-pasta vēstules, Kolinss sievai uz mājām nosūtīja visnotaļ brutālu faksu (kas ātri vien sasniedza laikrakstu pirmās lappuses un ievērojami pabojāja mūziķa agrāko lāga zēna reputāciju). „Man ir noriebusies tava attieksme, Džila. Es ceturtdien neatgriezīšos. Tā esi TU, kuras dēļ man jāizvēlas būt kopā ar citu. Tā esi TU, kurai ir sū** problēmas. FAKTS – esmu iemīlējies Oriannā, un gribu būt ar viņu, kad vien tas iespējams. FAKTS – es mīlu savu meitu un lidošu, lai viņu satiktu, kad man nedēļas vidū būs brīva diena. Fakts – vismaz tas liek visiem (IZŅEMOT TEVI) būt laimīgiem, cik tas šajā situācijā iespējams.”

Pēc šī faksa publiskošanas, sabiedrība bija manāmi vīlusies populārajā mūziķi, kuram līdz tam piemita „lāga zēna” reputācija. Viņa ieskaņoto albumu tirdzniecība ievērojami kritās, cilvēki vairs nevēlējās tos iegādāties.

Kolinsa reputācija kritās vēl vairāk, kad viņš pārcēlās uz Šveici. 1994. gadā mūziķis bija nopelnījis 24 miljonus sterliņu mārciņu. Kolinsu vainoja, ka viņš pārcēlies uz dzīvi pie draudzenes Oriannas uz Šveici, lai izvairītos no nodokļu maksāšanas.

Pēc otrā dēla nākšanas pasaulē Orianna cietusi no pēcdzemdību depresijas un tieši tad lielā 20 gadu starpība sākusi izjusties viskrasāk. Orianna gribējusi iziet sabiedrībā, bet Fils labāk vēlējies palikt mājās ar puikām.

Ģimenes draugi teic, ka pēc šķiršanās Kolinss apciemojis dēlus un tad, kad sieva apprecējusies otrreiz, viņš esot sadraudzējies pat ar viņas vīru uzņēmēju Šarlu Mejati. „Abu vīriešu starpā bija neliela greizsirdība, bet viņi visi trīs kopā ar bērniem apmeklēja restorānus, un radās iespaids, ka visi labi satiek,” komentējis kāds apziņa. „Taču tagad ir pavisam citādi. Fils un Šarls vairs pat nesarunājas.”

Orianna ar vīru beļģu-marokāņu izcelsmes uzņēmēju Šarlu Mejati 2014. gadā.

Kāpēc Orianna pameta izskatīgu un turīgu sava vecuma vīrieti, kurš bija uzticīgs savai ģimenei, un atgriezās pie novecojuša rokera eksvīra, par to klīst dažādas baumas...

Orianna apgalvo, ka „nekad nav pārstājusi mīlēt Kolinsu” un sapratusi, ka aiziešana no viņa bijusi lielākā kļūda.

Orianna žēlojas, ka pēc tam, kad paziņojusi tagadējam vīram, ka vēlas no viņa aiziet, Šarls Mejati izslēdzis viņu no ģimenes mājām, konfiscējis viņas datoru un pārdevis sievai piederējušās dārglietas. Mejati noliedz lielāko daļu izteikto apvainojumu. Viņš apgalvo, ka sieva bijusi neatbildīga māte, kura savas intereses vienmēr likusi pirmajā vietā. Viņa pat bērnudārzā esot audzinātājai lūgusi atļauju dēlam kādu laiku izņemt no tā, lai puika dotos mammai līdzi uz Ņujorku, un abi vērotu Fila Kolinsa uzstāšanos ASV atklātā tenisa čempionāta starplaikā.

Šķiršanās prāva visticamāk izvērtīsies nežēlīgā cīņā, bet Oriannas māte tikmēr priecājas par meitas lēmumu atjaunot attiecības ar bijušo vīru. Viņa reti satikusi Mejati, bet dievina Kolinsu. Bijusī sievasmāte jau sapņo, kā dosies uz Maiami, lai kopā ar meitu un bijušo znotu svinētu savu 75. dzimšanas dienu. „Viņš mani sauc „mamma”,” jūsmo Sevijas kundze. „Fils ir jauks cilvēks. Esmu tik priecīga, ka viņi atkal ir kopā. Ne tāpēc, ka viņš ir miljonārs, bet tāpēc, ka viņš ir labs vīrs, labs tēvs un labs znots.”

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

"Vainas apziņa padarīs mani traku," sieviete 26 gadus slēpj no vīra noslēpumu 3
FOTO: Valmieras teātris atzīmē simtgadi un sumina aizvadītās sezonas labākos māksliniekus
Slavenā Holivudas aktrise 85 gados sapņo par mazmazdēla vecuma mīļāko
Pievienot komentāru