Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Binnijas Ārbergas sirdi iekarojis gados jaunais ugunsdzēsējs no Kuldīgas Matīss Uplejs.

Binnija jauno mīļoto noskatījusi savā šovā „Precamies?!” 148

Slavenības
2013. gada 9. aprīlī 16:18 2013. gada 9. aprīlī 16:18
TV šova „Precamies?!” vadītāja Binnija Ārberga (37) trīs gadus pēc šķiršanās no režisora Dž.Dž.Džilindžera (47) atradusi savu otro pusīti – tikas ar Kuldīgas ugunsdzēsēju, dīdžeju Matīsu Upleju, kuram ir tikai 23 gadi.

„Viņa ir īpaša! Ļoti patiesa un mīlestības pilna! Turklāt tāda domāšana, kāda ir viņai, nav nevienai citai sievietei Latvijā. Pirmo reizi viens otru ieraudzījām šovā, taču tuvāk iepazināmies pēc tā (..) Esam kaut kas vairāk par draugiem. Jā, mēs draudzējamies. Jā, mums ir romantiskas attiecības,” par attiecībām ar Binniju žurnālam „Privātā Dzīve” teic gados jaunais ugunsdzēsējs no Kuldīgas Matīss Uplejs.

Ar Binniju viņš pirmo reizi ticies, kad piedalījies Ārbergas vadītajā TV šovā ar zīmīgo nosaukumu „Precamies?!”. Tur no trim precēties kārajām jaunkundzēm viņš nevienu neizvēlējās. Jau raidījumā Binnija Matīsu apbēra ar komplimentiem, paziņojot, ka viņai par Matīsu radies priekšstats kā par skaistu, inteliģentu un mīlošu puisi, kā arī pauda izbrīnu, kā tad viņam nav meitenes.

Binnija, kas pirms kāzām ar režisoru Dž.Dž.Džilindžeru bija diezgan atklāta izteikumos par savām attiecībām un sajūtām šajās attiecībās, pēdējos gados par mīlas lietām vairs nerunā. Arī šoreiz viņa nav vēlējusies neko stāstīt par savu jauno puisi.

Kā zināms, pirms trim gadiem tika šķirta Binnijas Ārbergas laulība ar slaveno režisoru. Kā šķiršanās iemesls tika minēts Dž.Dž.Džilindžera attiecības ar gados jauno aktrisi Elīnu Dzelmi. Ar Elīnu viņi apprecējās 2011. gada maijā un nu audzina meitu Hannu.

Raidījums, kurā Binnija pirmo reizi ieraudzīja savu jauno puisi

Kasjauns.lv/ Foto no izdevniecības „Rīgas Viļņa” arhīva, ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Stilīgākie festivāli pasaulē: to vēsture un modes koncepcija 3
Latvijā cilvēki "skrien tik ilgi, kamēr krīt" - jeb Kā atpazīt un novērst izdegšanas sindromu 33
Kivičs atgriezies mājās un lepni pozē ar savām meitiņām 79
Skatīt visus komentārus

Малыша отнесли умирать: роженица рассказала, как ее двойня не выжила в больнице в Риге из-за врачей 5

«Я по пьяни разозлилась»: женщина рассказала, как задушила 2-летнюю дочь