Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Emocionāls mirklis. Konkursa „Vecmāmiņa 2013” kronis tiek Lolitai Aleksejenko.

Par Latvijas „Vecmāmiņu 2013” kronē Lolitu Aleksejenko no Ikšķiles! FOTO

Slavenības
2013. gada 7. decembrī 14:16 2013. gada 7. decembrī 14:16
  Kasjauns.lv
6. decembra vēlā vakara stundā noslēdzās biedrības „Emergo” rīkotais omīšu konkursa „Vecmāmiņa 2013” fināls, kurā piedalījās desmit vecmāmiņas no dažādam Latvijas vietām, bet uzvaras laurus plūca sportiskā vecmāmiņa Lolita Aleksejenko (53) no Ikšķiles.

Vecmāmiņu konkurss jau kļuvis par tradīciju un otro gadu konkursu vada Elita Drāke tendēmā ar biedrību „Emergo”.  Desmit konkurantes no šā gada 12. oktobra līdz pat 6. decembrim čakli apmeklēja defilē nodarbības pie Latvijas populārajiem deju pasniedzējiem Violas un Riharda Mailīšiem un Rolanda Šteinberga, kā arī apmeklēja sporta zāli un pat klubā „Sapņi un kokteiļi” demonstrēja modes. Īpaši emocionāls izvērtās konkursa dalībnieču brauciens uz Lielvārdi, kur Luterāņu baznīcā norisinājās aizlūgums par Latvijas un visas pasaules vecāmiņām. Konkursantes  apskatīja arī rakstnieka Andreja Pumpura Lielvārdes muzeju un tikās ar konkursa pirmo uzvarētāju Daci Jansoni. Jau vēlāk dalībnieces devās uz Latvijas Likteņdārzu koknesē.

Konkura „Vecmāmiņa 2013” uzvarētāju Lolitu Aleksejenko (53) atbalstīja vīrs Igors. Pēc uzvaras ar asarām acīs Igors steidza samīļot sievu un pasniedza viņi baltu rožu pušķi.

„Vecmāmiņa 2013” fināls norisinājās Pārdaugavas viesnīcā „Maritim Park Hotel Riga”. Pasākuma goda viesi un vienlaikus žūrija, kas vērtēja vecmāmiņu talantus, bija modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs un viņa dzīvesbiedre, Pavlova modes nama direktore Agnija Granda, dejotāji Rolands Šteinbergs, Viola Abramova-Mailīte un Rihards Mailītis, dziedātāja Jenny May jeb Maija Stuģe, būvuzņēmējs Valdis Kalnozols un citi uzņēmēji, kā arī konkursa „Vecmāmiņa 2012” finālistes.

Konkursa finālā desmit vecmāmiņas iepazīstināja žūriju un skatītājus ar saviem bagātīgajiem dzīvesstāstiem, rādīja talantus – dziedāja, dejoja, deklamēja pašas rakstītu dzejoli, zīmēja smiltīs un rādīja teatrālu uzvedumu ar cirka elementiem.

„Vecmāmiņa 2013 Lolita ar savu kuplo ģimeni un savām komandas biedrēm – volejbolistēm.

Pirms rezultātu paziņošanas visas desmit konkursantes iznāca greznās vakarkleitās. Neviena vecmāmiņa netika apbižota un pilnīgi visas saņēma titulus. Taču lielais un mirdzošais kronis šogad aizceļoja uz Ikšķili pie 53 gadus vecās vecmāmiņas Lolitas Aleksejenko, kura ir trīs meitu – Diānas (32), Danas (27) un Denielas (8) – māmiņa un triju mazbērnu vecmāmiņa. Lolita savulaik beigusi Murjāņu sporta ģimnāziju un sasniegusi labus rezultātus volejbolā, jo 1980. gadā, pēc Maskavā notiekošajām Olimpiskajām spēlēm tika aicināta spēlēt Maskavas ACSK komandas sastāvā. Bet liktenis bija lēmis citādāk un Lolita pievērsās ģimenes dzīvei un aizgāja no profesionālā sporta. Šā gada vasarā Turīnā pludmales volejbolā ar vecmeistaru komandu Lolita izcīnījusi bronzu.

Santa Sergejeva/Foto: Anete Janševica

Citi šobrīd lasa

Lietuvieši Latgali piedrazo ar koka skaidām, bet Kuldīgā policijas iecirkni sajauc ar bāru: kriminālā province
Pēc uzvaras miljonus vērtajā antigēnu testu iepirkumā mainījies "Ekspress laboratorija" īpašnieku saraksts 8
Kaspars Kambala atļauj sievai piedalīties erotiskā fotosesijā, bet pats pēc tam kļūst greizsirdīgs (FOTO 18+)
Pievienot komentāru

Губерниева пытались "выгнать" со сцены Comedy Club, но тот вновь решил пошутить о Бузовой и коньяке

"Люди бегут от своего прошлого": Вера Брежнева поведала о том, снималась ли она в порнофильмах