foto: Publicitātes foto
Innovator atklāj jaunu ēru nodokļu konsultācijās: taxgpt.lv – pirmais mākslīgā intelekta čatbots Latvijā
Sabiedrība
2024. gada 21. marts, 08:00

Innovator atklāj jaunu ēru nodokļu konsultācijās: taxgpt.lv – pirmais mākslīgā intelekta čatbots Latvijā

Reklāmas projekts

Digitālās ēras ienākšana ir izvirzījusi mākslīgo intelektu (MI) tehnoloģiju attīstības priekšgalā, strauji pārveidojot mūsu ikdienas paradumus, zināšanu apguvi un pieeju problēmu risināšanā.

Šajā kontekstā ar lielu gandarījumu prezentējam jaunievedumu nodokļu jomā – TaxGPT.lv. Tas ir pirmais mākslīgā intelekta čatbots Latvijā, aiz kura stāv INNOVATOR komandas radošums un inovatīva pieeja. TaxGPT.lv ir paredzēts kļūt par Jūsu uzticamo palīgu nodokļu jautājumu izpratnē, piedāvājot ātru, efektīvu un pieejamu veidu, kā tikt galā ar dažādām fiskālām situācijām.

Ko tas nozīmē?

TaxGPT.lv pārsniegs parastā čatbota robežas, kļūstot par digitālo nodokļu konsultantu Latvijā. Rīks ir veidots kā specializēts digitālais palīgs nodokļu sfērā, kas spēj sniegt ātru un precīzu atbalstu. Tas tiek aprīkots ar spēju integrēt un analizēt informāciju no plašām datu bāzēm, tiešsaistes resursiem un jaunākajām tiesību aktu norādēm, nodrošinot tā lietotājiem visaptverošu atbalstu nodokļu jautājumu risināšanā.

foto: Publicitātes foto

Multivalodu atbalsts

TaxGPT.lv izceļas ar spēju nodrošināt atbildes un konsultācijas dažādās valodās, pateicoties tā integrētajām datubāzēm un adaptīvajām MI tehnoloģijām. Tādējādi šis inovatīvais čatbots spēj apkalpot lietotājus ne tikai latviešu, bet arī angļu, vācu, spāņu un citās valodās, padarot to par universālu rīku sākotnējām konsultācijām vai ieskatam par nodokļu jautājumiem jebkurā dzimtajā valodā. Tas nodrošina bezprecedenta pieejamību un ērtību, atverot durvis plašākai lietotāju auditorijai visā pasaulē.