Luminor mājokļu tirdziņš 3. septembrī
Bizness un ekonomika
2022. gada 22. augusts, 07:00

Luminor mājokļu tirdziņš 3. septembrī

Reklāmas projekts

3. septembrī Luminor banka jau otro reizi rīkos Mājokļu tirdziņu, pulcējot vienuviet lielākos mājokļu attīstītājus, nekustamā īpašuma ekspertus un potenciālos mājokļu pircējus. Pasākums notiks Business Garden Rīga pagalmā (Malduguņu ielā 4, Mārupē).

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar aktuālākajiem mājokļu piedāvājumiem, satikt nekustamo īpašumu projektu attīstītājus un māklerus, kā arī saņemt konsultācijas no Luminor mājokļu ekspertiem. Pasākuma laikā norisināsies diskusijas, kurās piedalīsies bankas pārstāvji un nekustamā īpašuma tirgus eksperti, sniedzot praktisku un noderīgu informāciju par mājokļu tirgu un mājokļa iegādes procesu.

Ieeja pasākumā ir bez maksas un pasākuma norises laiks ir no 11.00 līdz 16.00.

Pasākumā piedalīsies Arco Real Estate, Aver Real Estate, Bonava Latvija, Dores fabrika, Enefit Latvija, Estera Development, Hepsor, Home Riga, Kaamos, Latio nekustamie īpašumi, Latvijas Mobilais Telefons, Merks, Piche, Saliena, Somu Māja, Tepat Grupa, UNICO, One Roof, VASTINT, Vestabalt, YIT Latvija.

Seko līdzi jaunumiem Luminor mājaslapā, pasākuma dalībnieku saraksts vēl tiks papildināts, kā arī diskusiju programma un to dalībnieki tiks izziņoti pavisam drīz.  

Ja vēlies saņemt atgādinājumu par pasākumu, apstiprini savu apmeklējumu Facebook.

Pasākuma apmeklējums ir bez iepriekšējas reģistrācijas, taču Luminor informē, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie attēli un video var tikt publicēti Luminor Bank AS Latvijas filiāles sociālo tīklu kontos (Facebook, Instagram) publicitātes un bankas tēla popularizēšanas nolūkos. Vairāk informācijas Luminor Privātuma politikā, kas ir pieejama bankas mājaslapā www.luminor.lv.