Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

Projektā "Mežaparka Rezidences" aizvadīta pirmā Klientu diena

Bizness un ekonomika
12. jūnijā 13:54 2019. gada 12. jūnijā 13:54
Jauns.lv
6. jūnija pēcpusdienā projektā “Mežaparka Rezidences” valdīja enerģiska rosība, jo norisinājās Klientu diena, kuras laikā apmeklētāji varēja iepazīties ar mājokļu piedāvājumu – dzīvokļiem un rindu mājām, villām un dvīņu mājām, gan arī ar dažādas platības un konfigurācijas zemes gabaliem.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja saņemt “Domuss” pārdošanas speciālistu ieteikumus par īpašuma iegādi, kā arī banku ekspertu konsultācijas un īpaši izdevīgus hipotekārā kredīta piedāvājumus, kas sagatavoti tieši mājokļu iegādei “Mežaparka Rezidencēs”.

“Vērojot cilvēku pozitīvās emocijas un neviltoto prieku visu pasākuma laiku, patiesi vēlu, lai kādai ģimenei 6. jūnija pēcpusdiena būtu jauns sākums. Šī ir reāla iespēja, kad satiekas trīs komponenti – projekts, finansētājs un klients, pirmais solis pretim labām pārmaiņām vietā, kas piedāvā pārdomātu arhitektūru un sakoptu, apzaļumotu teritoriju, iekļaujoties vēsturiskajā Mežaparkā,” papildina SIA “Domuss” mārketinga projektu vadītāja Mairita Zvīne.

Pasākumā apmeklētājiem bija iespēja konsultēties par mājokļa kredītu ar banku “Citadele”, “Luminor” un “Swedbank” ekspertiem, kā arī uzzināt par ALTUM programmu jaunajiem speciālistiem un ģimenēm ar bērniem. 

Līdz pat vakaram apmeklētāji baudīja projekta “Mežaparka Rezidences” gaisotni un saulaino laiku, mākslinieces Ilvitas Didrihsones darbu izstādi, pastaigājās vai atpūtās ērtajos zviļņos, mielojās ar saldējumu un atspirdzinošiem dzērieniem, esot vienisprātis, ka šī ir vide, kurā ir ļoti patīkami uzturēties. Pasākuma laikā aptuveni 35 ģimenes iepazinās ar projektu.

SIA “Domuss” apzinās, ka mājokļa iegāde ir lēmums, kas jāpieņem nesteidzīgi, tāpēc īpašais piedāvājums, kuru uzņēmums sagatavojis, ir pieejams visiem Klientu dienas apmeklētājiem, kuri mēneša laikā (līdz 10.07.2019.) rezervēs kādu no īpašumiem “Mežaparka Rezidencēs”: apmaksāta valsts nodeva 2% apmērā visiem mājokļu tipiem un apbūves zemes gabaliem; iegādājoties dzīvokli, papildu 50% atlaide autostāvvietai (pazemes vai virszemes), bet, izvēloties kādu no rindu mājām, – papildu 5000 EUR dārza labiekārtošanai.

“Mežaparka Rezidencēs” dzīvokļu cenas – sākot no 2300 EUR/m², veiktas jau pirmās rezervācijas. Apskatiet un uzziniet vairāk par projektu šeit! 

Reklāmas raksts sadarbībā ar "Mežaparka Rezidences".

Citi šobrīd lasa

Patiesība par zirņiem un pupām - kam tie jāēd, un kam labāk atturēties
Kalnos ar riteni: latvietis, kurš ar velosipēdu iekarojis tūkstošiem metru augstas virsotnes
Kambalam pārsista seja un pirmais zaudējums boksera karjerā; Zutis ar vienu sitienu nokautē leģendāru bokseri 6

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже

Уже не Вероника: дочь Игоря Николаева "сменила" имя