Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

13.maijā sāks raidīt Ufo izveidotais interneta radio "BoomFM"

Bizness un ekonomika
2013. gada 8. maijā 15:35 2013. gada 8. maijā 15:35
 
Nākampirmdien, 13.maijā, plkst.13.13 tiks ieslēgts interneta radio "BoomFM", informēja radio veidotājs Kaspars Upaciers, pazīstams arī kā Ufo.

Mūzikas listes veidos personības un interešu grupas - Dzelzs Vilks ("Radio Vilks"), Dailes Zigis saimniekos "Bites Blues Radio", skanēs dziesmas bērniem "Brīnumskapis Radio", būs "Oranžās Brīvdienas" ar Ska un Balkānu mūziku, kā arī Ērika Loka "Dzeltenie tauriņi".

Radio klasiku veidos Māris Kupčs un "Early Music". Tiek solīts izveidot 20 mūzikas listes.

Savukārt no 14.maija katru darba dienu gan internetā, gan radio NABA frekvencē 93,1 būs dzirdama "BoomFM" rīta programma, kurā jokus plēsīs Artuss Kaimiņš, Intars Busulis, Rīgas Improvizācijas teātris, Luņu parks, Papleces Jokkopēju Līga, bet Imants Vekmans un Atis Zakatistovs nopietni jokos par aktīvu dzīvesveidu un filozofiju.

Radio darbosies arī DJ Japānis, DJ Zobārsts un Intars Busulis. Par ziņām rūpēsies Iveta Galēja. Ētera laiks tiks atvēlēts arī jaunajiem censoņiem un autorraidījumiem, norāda Upaciers.

Kā ziņots, lai mobilo ierīču lietotājiem būtu vieglāk klausīties "Boom FM" ar viedtelefoniem un planšetdatoriem, tiek gatavotas "Boom FM" aplikācijas visām trīs pazīstamākajām viedtelefonu operētājsistēmām - "Apple" "iOS", ko lieto "iPhone", "iPad" planšetdatoru sērija un "iPod" mūzikas nesēji, kā arī "Android" un Latvijā pagaidām mazāk izplatītajam "Windows Phone 8".

Upaciers janvāra beigās atstāja "Radio SWH", kur 16 gadus bija viens no satīriskā rīta raidījuma "Bē Bē Brokastis" veidotājiem. "Bē Bē Brokastis" izskanēja ar pēdējo raidījumu 31.janvārī.

Populārā raidījuma vietā patlaban tiek pārraidīta "Andra Freidenfelda rīta svīta", kuru vada Upaciera ilggadējais ētera partneris Andris Freidenfelds jeb Fredis kopā ar Zani Stocku.

1966.gadā dzimušais Upaciers darbojies arī politikā, 2009.gadā dibinājis vietēja mēroga politisku kustību un kandidējis uz Ikšķiles pašvaldības domi pašvaldību vēlēšanās. Kā Ufo viņš arī vadījis daudz izklaidējošu pasākumu, braucis pie ārzemēs dzīvojošām latviešu kopienām un piedalījies vairāku skaņdarbu izdošanā.


LETA

Citi šobrīd lasa

Olga Kambala tomēr Turcijā netiek pie jauna deguna un krūtīm. Kāpēc tā? 10
"Mani sāpina viņu attieksme," - Liene Kiviča satraukusies, ka meitas noskaņotas pret māti 6
“Būtu slikti, ja kaut kas notiktu...” Medvedevs kinofilmu gangsteru stilā draud Eiropas atomstacijām ar teroraktu 8
Pievienot komentāru