foto: Unsplash
Visā pasaulē pārstāj darboties "Facebook", "Messenger" un "Instagram"
Sociālie tīkli piedzīvo traucējumus visā pasaulē.
Pasaulē
2024. gada 5. marts, 17:51

Visā pasaulē pārstāj darboties "Facebook", "Messenger" un "Instagram"

Jauns.lv

Visā pasaulē pārstājušas darboties ASV uzņēmuma "Meta" sociālās saziņas vietnes "Facebook", "Messenger" un "Instagram". Lai gan problēmas vēl aizvien nav novērstas, izsekošanas vietne "Down Detector" ziņo, ka tās samazinās.

Problēmas ar piekļuvi šīm platformām parādījās ap plkst.17.20 pēc Latvijas laika. 

"Facebook", "Messenger" un "Instagram" ir vienas no populārākajām sociālo mediju vietnēm visā pasaulē, un tās pieder uzņēmumam "Meta". Uzņēmums medijiem neatklāj, kāds ir traucējuma iemesls, vai kad platformu darbība tiks atjaunota.

Tomēr tas nācis klajā ar oficiālu paziņojumu vēstot, ka problēma tiek risināta:

"Mēs apzināmies problēmas, kas ietekmē "Facebook" darbību, un mūsu inženieru komanda intensīvi strādā pie tā, lai traucējumi iespējami ātri tiktu novērsti."

Patlaban lietotājiem, kas cenšas iekļūt savos sociālo tīklu kontos parādās ziņojums "Jūsu sesija ir beigusies" vai "Raudusies negaidīta kļūda". Turklāt, šī problēma skar iedzīvotājus visā pasaulē.

Uzņēmums "Downdetector", kas ziņo par dažādu vietņu darbību pārrāvumiem vēsta, ka šobrīd saņēmis vairāk nekā 160 000 ziņojumus no iedzīvotājiem, kas norādījuši, ka nespēj iekļūt savā "Facebook" kontā. Par "Instagram" saņemti vairāk nekā 40 000 šādu ziņojumu.

Līdz ar to, šis ir plašākais šāda veida pārrāvums "Meta" vēsturē.