Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Grieķiju satriec noziegums: laupītāji mazuļa priekšā nogalina 20 gadus veco māti, britu pilsoni; izsludināta liela atlīdzība

Pasaulē
12. maijā 10:17 2021. gada 12. maijā 10:17
  Jauns.lv
Grieķiju satriecis nežēlīgs noziegums - savās mājās Atēnās mazās meitiņas acu priekšā laupītāji nogalinājuši 20 gadus vecu britu studenti Karolīnu Krauču. Grieķijas valdība izsludinājusi 300 000 eiro atlīdzību tam, kurš varēs palīdzēt notvert noziedzniekus, vēstī "The Guardian".

Nežēlīgais uzbrukums ģimenei noticis 11. maijā, kad bruņoti laupītāji ielauzušies ģimenes mājās Atēnās, piesējuši pie krēsla britu studentes vīru Babisu Anagnostopolu, nogalinājuši ģimenes suni, pakarinot to uz margas mājas iekšpusē, un 11 mēnešus vecās meitas priekšā nožņauguši britu pilsoni. 

Grieķijas atbildīgās amatpersonas izteikušas līdzjūtību un norādījušas, ka valsti dziļi satriecis šis noziegums. "Mēs visi esam satriekti, arī es esmu satriekts. Mēs reti Grieķijā saskaramies ar šādu nežēlību," sacījis Grieķijas pilsoņu aizsardzības ministrs Mihalis Hrisohoidis. 

Izmeklētāji uzskata, ka Krauča pirms nāves tika spīdzināta, jo laupītāji vēlējušies no viņas izspiest informāciju, kur noslēpta skaidrā nauda vairāku tūkstošu eiro apmērā, kā arī rotaslietas, ko viņi galu galā atrada un paņēma sev līdzi. Izskan, ka noziedznieki devušies prom ar 15 tūkstošiem eiro, kas bija noslēpti kādas galda spēles kastē. 

Grieķijas plašsaziņas līdzekļi vēstī, ka sievietes vīrs ir 32 gadus vecais helikopteru pilots Babiss Anganostopolus, kurš, laupīšanas laikā piesiets pie krēsla, un bija spiests noklausīties savas dzīvesbiedres saucienos pēc palīdzības. Pēcāk viņam izdevās atsvabināties un izsaukt policiju. 

Noziegums tika pastrādāts agrā rīta stundā, ap plkst.4.30, kad trīs vīrieši maskās iebruka mājā, bet vēl viens palika ārā uzmanīt, vai neviens nenāk. Nogalinātās vīrs policijai pēcāk atklāja, ka uzbrucēji vērsa ieroci te pret viņu, te pret mazuli, un kliedza, kur ir nauda.

"Es uzreiz viņiem pateicu, kur to noslēpu. Mēs bijām nopirkuši zemes gabalu, un mums bija līdzekļi sākotnējiem darbiem. Es dzirdēju savu sievu, kura bija piesieta pie gultas, izmisīgi saucot pēc palīdzības. Mēs lūdzāmies, lai mums nenodara pāri," atklājis vīrs. 

Krauča ir kāda Grieķijā dzīvojoša britu pāra meita, kura uzaugusi šajā valstī.

Grieķijas atbildīgie dienesti šobrīd nodrošinot psiholoģisko palīdzību nogalinātās tuviniekiem un vecākiem. 

Izmeklēšanā arī secināts, ka ļaundari ģimeni izsekojuši vairākas dienas. To izdevās noskaidrot videonovērošanas kameru ierakstos. 

Mediji vēstī, ka Grieķijas valdība nav pārāk devīga ar atlīdzību izsludināšanu, meklējot noziedzniekus, tomēr šis ir viens no dažiem gadījumiem, kad ziņotājam, kurš sniegtu noderīgu informāciju, palīdzot notvert noziedzniekus, piedāvāta 300 000 eiro atlīdzība. 
 

Citi šobrīd lasa

Vai "sliktākā vakcīna" pret Covid-19 tiešām ir slikta? 9
FOTO: ļaudis līksmo Ralfa Eilanda koncertā - pirmā ballīte bez maskām un distancēšanās 2
Miris pasaulē lielākās ģimenes galva 1
Tēmas: Krēsla, Grieķija
Pievienot komentāru

"Вот это приключение!": Муцениеце выбралась из латвийской деревни и прокатилась на троллейбусе в Риге

Первый сын умер, второй родился с аутизмом: тяжелая ноша сестры Наташи Королевой