Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jaunākais koronavīrusa upuris Lielbritānijā: 13 gadus vecs zēns mirst bez ģimenes līdzās
WENN.com/Vida Press

Jaunākais koronavīrusa upuris Lielbritānijā: 13 gadus vecs zēns mirst bez ģimenes līdzās

Ārzemēs
2020. gada 1. aprīlī 18:10 2020. gada 1. aprīlī 18:10
  Jauns.lv
13 gadus vecais Izmails Mohameds Abdulvahabs ir jaunākais pacients Anglijā, kurš miris no koronavīrusa, un viens no jaunākajiem Covid-19 upuriem, kāds līdz šim reģistrēts pasaulē. Ārsti zēnu pieslēdza plaušu ventilācijas iekārtai un vēlāk izraisīja medicīnisko komu, taču glābt viņa dzīvību tā arī neizdevās.

13 gadus vecais Izmails nomira bez ģimenes līdzās, viņš šobrīd reģistrēts kā pats jaunākais Covid-19 upuris Lielbritānija.

Izmailam Mohamedam Abdulvahabam nebija zināmu veselības problēmu, kas varētu viņu ieskaitīt riska pacientu grupā.

Tīņa vecumu sasniegušais zēns jau bija zaudējis tēvu, kuram dzīvību atņēma vēzis. Ģimenē rūpes par septiņiem bērniem bija tikai uz mātes pleciem. Savukārt koronavīrusa augstās infekcijas riska dēļ Izmailam slimības laikā līdzās nevarēja būt neviens no viņam vistuvākajiem cilvēkiem. Zēnam tā arī nebija dota iespēja vēl pēdējo reizi satikt mammu.

Izmails ar ģimeni dzīvoja Londonas dienvidos Brikstonā. Viņš devās mūžībā “King’s College” slimnīcā Londonā pirmdienas pirmajās stundās. Tas noticis pēc tam, kad ārstu izmisīgie centieni glābt viņa dzīvību, tā arī nebija sekmīgi.

Ģimene norādījusi: “Izmailu nogādāja “King’s College” slimnīcā, kad viņam parādījās pirmie simptomi un grūtības elpot. Viņu pieslēdza plaušu ventilācijas iekārtai, bet vēlāk izraisīja medicīnisko komu, taču viņš pirmdienas rītā nomira.”

“Cik mēs zinām, viņam nebija nekādu citu veselības problēmu. Mēs esam vairāk nekā satriekti.”

Zēnu slimnīcā nogādāja aizvadītajā ceturtdienā un jau nākamajā dienā analīžu rezultāti apstiprināja, ka viņam ir koronavīruss.

Izmaila nāves datums sakrīt ar dienu, kad Beļģijā koronavīrusa izraisīto komplikāciju dēļ nomira 12 gadus veca meitene. Viņa ir jaunākais līdz šim Eiropā reģistrētais cilvēks, kuram nāve iestājusies pēc saslimšanas ar Covid-19.

Saistītās ziņas

19 gadus vecs veselīgs šefpavārs Londonā zaudē dzīvību koronavīrusam, jo viņam pateikts, ka ir “par jaunu, lai mirtu” 8
19 gadus veca jauniete, kurai bija bail no pašizolācijas, atņem sev dzīvību un orgānus novēl citu glābšanai 15
Anglijā 36 gadus veca māmiņa nomirst no koronavīrusa pēc tam, kad mediķi atbrauc un pasaka, ka viņa “nav prioritāra” paciente 7

Arī Portugālē aizvadītajās dienās miris 12 gadus vecs zēns, bet slimnīcā Parīze – 16 gadus veca meitene. Londonā aizvadītajā nedēļā miris arī 19 gadus vecs itāliešu izcelsmes šefpavāra palīgs Luka di Nikola. Arī viņa ģimene apliecina, ka dēls bijis “ļoti veselīgs” un līdz šim nebija cietis no veselības traucējumiem.

Citi šobrīd lasa

Mamma šausmās: dēlam jāmācās mājās, bet datora nav 6
Piekāva, pārbrauca pāri ar mašīnu un atstāja ceļa malā - Ēdolē notikusi aukstasinīga slepkavība
Covid-19 dēļ tuviniekus zaudējuši žurnālists Ansis Bogustovs un režisors Dzintars Dreibergs

Горько! Памела Андерсон вышла замуж в шестой раз

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком