Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Maizīte pat neatvērtā oriģinālajā iepakojumā, svaigi banāni. Viss izmests. Panikā sapirktais vairs nav vajadzīgs. (Foto: Twitter / Ajit Singh Atwal)

FOTO. Pandēmijas panikā nopirktā pārtika tagad izmesta atkritumu konteineros. Sirds sāp skatoties 15

Ārzemēs
31. martā 11:30 2020. gada 31. martā 11:30
  Jauns.lv
Pēc izsludinātā ārkārtas stāvokļa Lielbritānijā, iedzīvotāji steidzās uz lielveikaliem un panikā pirka visu. Plaukti bija tukši. Tagad daudzi produkti izmesti atkritumu tvertnēs, kā vairs nevajadzīgi. Fotogrāfijas ar šādām skumīgām ainām sociālajos tīklos parādās aizvien biežāk.

Pēc paziņojuma par ārkārtas stāvokli, slēgtajām robežām un ieviestajiem ierobežojumiem, lielā daļā cilvēku radās panika. Veikalos uz izķeršanu bija produkti, kas citkārt plauktos mēnešiem nevienu pat īsti neuzrunāja. Kad pirmā panikas lēkme bija rimusi (bet plaukti bija iztukšoti) cilvēki atskārta, ka veikalu izpirkšanai nav iemesla. Bads nebūs un preču klāsts ik dienas papildināsies arī globālās pandēmijas laikā.

Anglijas pilsētas Derbijas domes darbinieks veltījis “indīgu” ierakstu sociālajos tīklos tiem, kas tik bezjēdzīgi sapirkuši produktus, kurus tagad met miskastēs.

Viņš nofotografējis miskastes, kurās redzami samesti vēl neatvērtu pārtikas produktu iepakojumi un ar attēliem padalījies savā “Twitter” blogā: “Visiem cilvēkiem mūsu lieliskajā Derbijas pilsētā. Ja jūs esat devušies un panikā sapirkušies, kā daudzi no jums to darījuši, pieblīvējot māju ar nevajadzīgām lietām, ko parasti nepērkat vai nopirkuši vairāk ēdiena, nekā nepieciešams, jums vajadzētu kārtīgi uz sevi paskatīties.”

Foto: Twitter / Ajit Singh Atwal

Atkritumos izmesti neaiztikti maizes kukulīši, iepakojumi ar gataviem ēdieniem, kā arī svaigi augļi (kas pat nav iebojājušies!), kas tikai apliecina, ka panikā iegādātie ēdieni bijis bezjēdzīgs pasākums, un izniekots tik daudz labu produktu.

Aplūkojot šīs fotogrāfijas, daudzi pauduši, ka arī jūtas apbēdināti redzot šādus skatus.

Foto: Twitter / Ajit Singh Atwal

“Tik daudz izniekota ēdiena. Pārsteidzoši, cik daudz tumsonīgu cilvēku mīt šajā valstī,” raksta viens komentētājs. “Dievs, atpestī mūs visus!”

“Viņiem vajadzētu piespiest to visu pagatavot un aiznest bezpajumtniekiem. Viņi staigā izsalkuši un šis ēdiens būtu labāks par neko,” ierosina kāds cits.

“Kāds kauns. Es ceru, ka šie cilvēki paskatīsies un sapratīs, ka ir pievīluši paši sevi un savus līdzcilvēkus,” komentē vēl kāds.

Masveida paniskā iepirkšanās piespiedusi daudzus veikalus visā pasaulē pat ieviest jaunus līdz šim nebijušus ierobežojumus. Tā, piemēram, veikalu tīkls “Aldi” Lielbritānijā noteicis, ka viens pircējs drīkst vienu konkrētu preci iepirkt ne vairāk kā četras vienības.

Foto: Twitter / Ajit Singh Atwal

Citi šobrīd lasa

Kad sāksies meteoroloģiskā vasara? Jaunākās sinoptiķu prognozes 1
Alkoholiķu reitings pēc zodiaka zīmes: kam ir vislielākais risks 10
Izskan pirmās versijas, kā pansionātā "Mārsnēni" sācies Covid-19 uzliesmojums
Skatīt visus komentārus

Муж звезды «Москва слезам не верит» умер от коронавируса, сама актриса также больна

Вся в кровоподтеках: фото и видео Агаты Муцениеце шокировали поклонников 1