Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

No koronavīrusa mirušo skaits Ķīnā jau pārsniedz 1500 8

Pasaulē
15. februārī 08:53 2020. gada 15. februārī 08:53
  LETA
Ķīnā mirušo skaits jaunā koronavīrusa "Covid-19" uzliesmojumā ir pārsniedzis 1500, sestdien paziņoja nacionālā veselības komisija.

Foto: AFP/Scanpix

Hubei provincē, kur decembrī sākās šī vīrusa uzliesmojums, pēdējās diennakts laikā reģistrēti 139 jauni nāves gadījumi un 2420 jauni inficēšanās gadījumi, bet visā Ķīnā (neskaitot īpašos administratīvos rajonus Honkongu un Makao) - 143 jauni nāves gadījumi un 2641 jauns inficēšanās gadījums.

Visā Ķīnā tagad ir reģistrēti 1523 mirušie "Covid-19" uzliesmojumā, kā arī apstiprināti 66 492 koronavīrusa infekcijas gadījumi.

Amatpersonas Hubei provincē šonedēļ paziņoja, ka paplašina "Covid-19" gadījumu definīciju, uzskaitot arī cilvēkus, kuriem ''klīniski diagnosticēts" šis vīruss, nevis tikai tos, kuriem šis vīruss ir apstiprināts laboratorijas testos.

Piektdien tika ziņots, ka Ķīnā ar jauno koronavīrusu inficējušies 1716 mediķi, un seši no viņiem miruši ar tā izraisīto slimību. 1506 no viņiem inficējās Hubei provincē.

Jaunā vīrusa uzliesmojums sākās decembrī savvaļas dzīvnieku tirgū Hubei provinces administratīvajā centrā Uhaņas pilsētā.

Tā dēļ Ķīnā ir praktiski noteikta karantīna 56 miljoniem cilvēku Hubei provincē.

Līdz sestdienai Honkongā tika reģistrēti 56 infekcijas gadījumi un viens nāves gadījums, bet Makao - 10 infekcijas gadījumi.

Japānā ir reģistrēti 259 infekcijas gadījumi, tai skaitā 218 uz viena kruīzu kuģa, un viens nāves gadījums.

Saistītās ziņas

Ekskluzīvi par pirmo nedēļu Pekinā pēc koronavīrusa izplatīšanās. Latviete Evisa: "Šis laiks iemāca pārvērtēt vērtības"
No koronavīrusa miris ķīniešu ārsts, kurš brīdināja par slimības uzliesmojumu 3
"Ko slēpj ķīnieši?" Pekinas universitātes pasniedzēja Dace Ratniece atklāti par koronavīrusa skarto Ķīnu 17

Singapūrā reģistrēti 67 infekcijas gadījumi, Taizemē - 33, Dienvidkorejā - 28, Malaizijā - 19, Taivānā - 18, Vjetnamā un Vācijā - pa 16, ASV - 15 infekcijas gadījumi, neskaitot viena ASV pilsoņa nāves gadījumu Ķīnā, Austrālijā - 14 infekcijas gadījumi, Francijā - 11, Lielbritānijā - deviņi, Apvienotajos Arābu Emirātos un Kanādā - pa astoņiem, Filipīnās - trīs infekcijas gadījumi, ieskaitot vienu nāves gadījumu, Indijā un Itālijā - pa trim infekcijas gadījumiem, Krievijā un Spānijā - pa diviem, Beļģijā, Nepālā, Šrilankā, Zviedrijā, Kambodžā, Somijā, Ēģiptē - pa vienam infekcijas gadījumam.   

Citi šobrīd lasa

Lietuvā atrastas neredzētas formas baravikas. Brīnās arī mikologs 1
Uzmini nu! Kura no viņām ir 41 gadu vecā māte, bet kura - meita? 5
Jānis Timma apprecējis savu mīļoto Annu Sedokovu 4
Skatīt visus komentārus

Анна Седокова и Янис Тимма поженились

Высокие отношения: муж принцессы Беатрис продолжает работать с экс-возлюбленной