Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ouens Fillers pārsteidza žurnālistu paziņojot, cik viņam gadu. (Foto: Ekrānuzņēmums)

VIDEO: nejauša intervija ar vecu vīru kļūst par interneta hitu 8

Pasaulē
20. janvārī 21:11 2020. gada 20. janvārī 21:11
  Jauns.lv
Ikdienišķās ielu reportāžas žurnālistam no Velsas kļuva par īstu šoka terapiju. Žurnālists nespēja noticēta, ka visai spraunais večuks, kuru viņš intervēja, nesen nosvinējis savu 100. dzimšanas dienu.

Žurnālists Ņūportā interviju filmēšanas laikā sastapa vecāku vīrieti. Viņš nolēma pajautām garāmgājējam, ko viņš atceras par galveno pilsētas ielu. Vecais vīrs atbildēja, ka viņam ir 100 gadu, un viss, protams, šajā laikā ir krietni mainījies.

Tam, ko viņš mēģināja pastāstīt pēcāk, vairs nebija nozīmes. Reportieris nekādi nespēja noticēt, ka vecajam vīram patiešām ir tik daudz gadu. Izgriezumu no intervijas ITV Velsas ziņu kanāls publicēja savā "Twitter" kontā.

Izrādījās, ka vīrieti sauc Ouens Fillers un viņam tiešām ir simts gadu. Pārliecināt žurnālistu par vecumu nebija viegli, jo vīrietis izskatās daudz jaunāks. Acīmredzot Ouenam šī nav pirmā reize, kad viņam nākas saskarties ar šādu reakciju. Savā atbildē bijušais militārists pat pajokoja.

"Protams, ka jūs neticat un nekad nenoticēsiet. Es piedzimu 1919. gada 19.oktobrī, un es nemeloju. Paprasiet manam dakterim. Paprasiet manai mātei - viņa bija klāt manā dzimšanas brīdī," jokoja Ouens Fillers.

Sociālo tīklu lietotāji pilnībā saprot žurnālista pārsteigumu. Noticēt, ka Ouenam ir simts gadu, ir ļoti grūti. Savā vecumā vīrietis izskatās vienkārši pārsteidzoši.

"Viņš ne tikai lieliski izskatās, bet arī ir ļoti aktīvs un skaidri domā. Lieliski!" komentārā teica Seaside Davenut.

"Ak Dievs! Viņš neizskatās 100 gadus vecs! Arī saģērbies labi," rakstīja suelane2009.

Citi šobrīd lasa

Elīna Gluzunova par bērnu slimošanu: "Šķita, ka viņi uzsūc katru bacili"
Koronavīruss Kurzemē: krūšturu vietā sejas maskas, Kuldīgā minūti ilgā domes sēde notiek Rātslaukumā 1
Pareizticīgie Krievijā no koronavīrusa izsargājas ar vīraku un ticību 4
Skatīt visus komentārus

Зараженный коронавирусом Лещенко пришел на звездную вечеринку спустя неделю после введения карантина для туристов

"Невыносимо видеть глаза этих людей": медсестра из Бергамо родом с Украины рассказала о человеческих трагедиях и спасении мужа