Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Publicēts VIDEO, kurā Sanktpēterburgas universitātes pasniedzējs izmet upē studentes ķermeņa daļas

Pasaulē
2019. gada 11. novembrī 11:31 2019. gada 11. novembrī 11:31
  Jauns.lv / LETA
Krievijas mediju rīcībā nonācis video, kurā redzams, kā Sanktpēterburgas Valsts universitātes pasniedzējs un vēsturnieks Oļegs Sokolovs iemet upē studentes un mīļākās Anastasijas Ješčenko ķermeņa mirstīgās atliekas.

Kadros redzams, ka vīrietis dodas uz Moikas upes krastmalu un izmet pakas, kur, visticamāk, atradās noslepkavotās sievietes ķermeņa daļas. Viņu nesamulsina pat nejaušs garāmgājējs.

Docents kādu laiku ar saiņiem stāvēja krastmalā un vēroja apkārtni.

Oļegs Sokolovs ar saiņiem dodas uz Moikas upes krastmalu. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Jau vēstīts, ka sestdienas rītā Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā no upes izvilkts Sanktpēterburgas Valsts universitātes pasniedzējs un vēsturnieks Oļegs Sokolovs, kura mugursomā pēc tam atrastas nogrieztas sievietes rokas.

Kā pavēstīja avoti, kāds garāmgājējs sestdienas rītā pamanījis Moikas upē 63 gadus veco Sokolovu. Viņu no ūdens izcēluši glābēji, bet kad atvēruši viņa mugursomu, atraduši tur cilvēka rokas. "Kamēr viņu hospitalizēja ar pārsalšanu un alkohola reibumu, dzīvoklī tika veikta kratīšana, kurā tika atrasti ķermeņa fragmenti un zāģis," pavēstīja avots.

Atzīstas studentes un mīļākās slepkavībā

Sanktpēterburgas Valsts universitātes pasniedzējs un vēsturnieks Oļegs Sokolovs atzinies savas bijušās studentes un mīļākās slepkavībā un līķa sadalīšanā.

63 gadus vecais vēstures pasniedzējs un Napoleona eksperts, kurš 2003.gadā saņēmis Francijas Goda Leģiona ordeni, sestdien tika izvilkts no ledainās Moikas upes. Viņu no ūdens izcēluši glābēji, bet, kad atvēruši viņa mugursomu, atraduši tur cilvēka rokas.

24 gadus vecā Anastasija Ješenko ar profesoru dzīvoja kopā un pētījia Francijas vēsturi. (Foto: Facebook)

"Viņš ir atzinis savu vainu," paziņoja Sokolova advokāts Aleksandrs Počujevs. Pasniedzējs nožēlojot izdarīto un sadarbojoties ar izmeklētājiem.

Izmeklētājiem Sokolovs teicis, ka nošāva savu mīļāko strīda laikā, tad nozāģēja viņai galvu, rokas un kājas, vēstīja vietējie mediji.

Profesors atzinies, ka strīds izcēlies viņa greizsirdības dēļ. Procesa laikā viņš daudz lietojis alkoholu.

Policija Sokolova dzīvoklī atrada 24 gadus vecās Anastasijas Ješčenko līķa fragmentus un asiņainu zāģi. Sokolovs kopā ar savu bijušo studenti ir sarakstījis vairākus darbus.

Advokāts pieļāva, ka Sokolovs, kurš slimnīcā ārstē ķermeņa atdzišanu, nozieguma brīdī bijis stresa vai emocionālas nestabilitātes stāvoklī. "Viņš tomēr ir gados vecāks cilvēks," teica Počujevs.

Tiek pieļauts, ka Sokolovs nejauši iegāzies Moikā, kad dzērumā mēģinājis atbrīvoties no nogrieztajām rokām.

Pasniedzējs nožēlojot izdarīto un sadarbojoties ar izmeklētājiem. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Plānojis izdarīt pašnāvību

Tiek ziņots, ka pēc atbrīvošanās no līķa Sokolovs plānojis uzvilkt Napoleona tērpu un izdarīt pašnāvību Petropavlovskas cietoksnī.

Sokolovs pasniedza Sanktpēterburgas Valsts universitātē, kuru savulaik beidzis arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins, un bijis pietuvināts Krievijas varas eliti.

Oļegs Sokolovs plānojis izdarīt publisku pašnāvību tērpies Napoleona tērpā. (Foto: Sputnik/Scanpix)

Viņš bijis pasniedzējs arī Parīzes Sorbonnas Universitātē, kā arī sarakstījis vairākas grāmatas par franču imperatoru Napoleonu Bonapartu, bijis vēstures konsultants vairākām filmām un piedalījies vēsturiskos Napoleona laika karu inscenējumos.

Kopā studēja Francijas vēsturi

Gan Sokolovs, gan Ješčenko studēja Francijas vēsturi, un viņiem patika vēsturiski kostīmi, Sokolovam parasti tērpjoties kā Napoleonam.

Kāds Sokolova kolēģis viņu raksturoja kā aizrautīgu sava darba entuziastu, bet vienlaikus emocionāli nestabilu personu, kurš pārāk daudz lietojis alkoholu.

Oļegs Sokolovs un Anastasija Ješenko. (Foto: Ekrānuzņēmums no Vk.com)

Arī studenti viņu raksturojuši kā talantīgu pasniedzēju, kurš varēja attēlot franču imperatoru un viņa ģenerāļus, bet vienlaikus arī "dīvaini", kurš savu mīļāko saucis par Žozefīni, bet citiem sevi licis uzrunāt par majestāti.

Universitātē pasniedzēja attiecības ar studenti bijušas "visiem zināms noslēpums".

Saistītās ziņas

Šausmas Sanktpēterburgā: no upes izvelk universitātes pasniedzēju ar nozāģētām sievietes rokām mugursomā 7
Atklātas savdabīgas detaļas par krievu pasniedzēju, kura mugursomā atrada nozāģētas sievietes rokas 1
Aculiecinieka video: Sanktpēterburgā iebrūk universitātes jumts; students ēkā nofilmē nelaimi 5

Daudzi tagad pauž neapmierinātību, ka amatpersonas, jo īpaši universitātes vadība, nav reaģējusi uz Sokolova nereti agresīvo rīcību.

Medijos izskanējis, ka 2008.gadā Sokolovs piekāvis un draudējis nogalināt citu sievieti, bet nekad par to nav bijis oficiāli apsūdzēts.

Citi šobrīd lasa

Latvijas likumsargi palīdzējuši Lukašenko? 3
51 gadu vecā Dženifera Lopesa atrāda sevi bez kosmētikas 1
"Šis ceļojums ir garš, nepilnīgs. Es vienmēr izvēlējos piecelties un turpināt iesākto." Sieviete pārsteidz un iedvesmo ar savām vizuālajām pārmaiņām 1
Pievienot komentāru

Вывезли из страны: СМИ выяснили, где проходит лечение Заворотнюк

Выяснилось, как Меган играла на слабостях принца Гарри