Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Skaties pārsteidzoši balto Latviju: šosezon pirmais sniegs! FOTO. VIDEO

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Novadu ziņas
2021. gada 23. novembrī 13:27 2021. gada 23. novembrī 13:27
  Elmārs Barkāns | Jauns.lv
Otrdienas, 23. novembra, rītā Latvijas lielākajā daļā bija uzsnidzis šosezon pirmais sniegs. Visbiezākā sniega sega – trīs centimetri – bija Kolkā, bet arī citviet Latvijā baltā sniega sega priecēja cilvēkus – līdz pat Latgales dienvidaustrumdaļai. Daudzviet pirmais sniegs jau bija uzsnidzis pirmdien. Otrdien pa dienu lielākajā daļā sniegs jau bija nokusis, bet to paspējuši iemūžināt gan foto, gan video. Jauns.lv piedāvā ielūkoties šoziem pirmajās sniega ainavās.

Par to lielu sajūsmu neizrādīja sētnieki un ceļu uzturētāji, kuriem nu nācās pārslēgties uz ziemas režīmu. Daudzviet snigšanu pavadīja arī sniegputenis.

Ventspils centrs:

Valkas stadions:

Pirmais sniegs Līgatnē:

Rūjienā snieg:

Meteorologi sola, ka šīs nedēļas nogalē un nākamnedēļ atkal cikloni var atnest lielāku nokrišņu daudzumu, un sniega segas biezums vietām var pārsniegt pat desmit centimetrus. Un būs ne tikai sniegs, bet arī sniegputenis, kā to piedzīvojām šīs nedēļas sākumā. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs atkal lielāko snigšanu sola nākampirmdien, 29. novembrī.

Sniegs Siguldā:

Saistītās ziņas

Izsludina dzelteno brīdinājumu par sniegu 1
Šodien vietām gaidāms īslaicīgs sniegs
Svētdien gaidāms lietus, slapjš sniegs, vakarpusē - apledojums uz ceļiem
Otrdien no rīta Latvijas izskatījās kā Ziemassvētku pasakā – bija uzsnidzis pirmais sniegs. Attēlā: Talsi. (Foto: Talsu novada dome)

Citi šobrīd lasa

Brūsa Villisa meita pastāsta par aktiera slimības pirmajiem simptomiem
FOTO: kāzas ar seksa lelli, patvērums attiecībās ar pelnu trauku. Muskuļu kalns no Kazahstānas publiski atklāj savu pikanto seksualitāti
Itāļu makšķernieks noķer pasaulē lielāko samu 2
Pievienot komentāru