Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mārtiņš Ziders

Bezzubova slepkavība: aizturētas un apcietinātas vairākas personas 5

112
23. aprīlī 19:52 2021. gada 23. aprīlī 19:52
  Jauns.lv
Pagājušajā trešdienā, 14. aprīlī, Rīgā, Purvciemā notika sevišķi smags noziegums - slepkavība, kuras laikā ar šaujamieroci tika nogalināta persona. Saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu šobrīd ir aizturētas un apcietinātas vairākas personas, portālu Jauns.lv informē Valsts policijā (VP).

Šobrīd kriminālprocesā ir veikts apjomīgs darbs un savākts pietiekami daudz pierādījumu, kas stiprina pozitīvu virzību lietas izmeklēšanā, norāda VP.

"Valsts policijā ir izveidota liela, profesionāla izmeklēšanas grupa, apvienojot pieredzējušākos un labākos policijas izmeklētājus, operatīvos darbiniekus un ekspertus. Tāpat kriminālprocesa izmeklēšana notiek ciešā sadarbībā ar prokuratūru," norādīts VP paziņojumā.

Desmit dienu laikā, nepārtraukti strādājot, VP izmeklētajā kriminālprocesā nopratināti 46 liecinieki, kā arī aptaujātas vairāk nekā 200 personas. Ir veikta 21 kratīšana vairākās Latvijas adresēs un objektos. Tāpat vairākiem objektiem ir nozīmētas 19 kompleksas ekspertīzes, kā arī iegūts ļoti liels apjoms videoierakstu, tajā skaitā arī no videoreģistratoriem, kuri tiek rūpīgi pārbaudīti un analizēti.

Saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu šobrīd ir aizturētas un apcietinātas vairākas personas. Tajā pat laikā turpinās darbs, lai noskaidrotu visas iespējamās iesaistītās personas minētā nozieguma pastrādāšanā.

Kriminālprocesa izmeklēšanas laikā Valsts policija sadarbojas un veic informācijas apmaiņu ar Krievijas un Baltkrievijas tiesībsargājošām iestādēm, kā arī Eiropolu.

Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri ir dalījušies ar viņu rīcībā esošo informāciju, tādējādi palīdzot virzīties izmeklēšanai. Tāpat Valsts policija aicina ikvienu iedzīvotāju, kura rīcībā ir informācija, kas varētu noderēt šis lietas izmeklēšanā, sazināties ar Valsts policiju, rakstot uz e-pastu vai zvanot:  kipinfo21@vp.gov.lv, 67075257.

Saistītās ziņas

Vai ministrs Ģirģens noklusē būtiskus faktus par Romāna Bezzubova slepkavību? 12
Vai Bezzubova slepkavībā izmantoto auto tīšām sadedzināja simboliskā vietā? 4
Kas zināms par nošauto aģentu Romānu Bezzubovu un viņa gaitām Latvijas futbolā 7

Kriminālprocesā turpinās aktīva izmeklēšana, tādēļ šobrīd izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus Valsts policija nesniedz.

Citi šobrīd lasa

Navaļnija saindēšana: atrasts Sibīrijā bezvēsts pazudušais Kremļa kritiķa ārsts 5
Dana ar kasti: "Tu nekļūsti bagātāka no tā, ka tev skapī stāv 300 eiro vērta, nekad neuzvilkta kleita"
VIDEO: transpersona pirmo reizi notiesājusi futbola virslīgas spēli, iedvesmojot daudzus
Skatīt visus komentārus

"Жаль, что вам и другим "кокосовым" экспертам не побывать на королевских праздниках": Киркоров защитил Бузову от Гордон

Дубай и Мальдивы: яркие фото Кудрявцевой, Бородиной, Топурии и других с отдыха