Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lai stiprinātu Tēva dienas svinēšanas tradīcijas Latvijā, bērnudārzi aicināti piedalīties konkursā
Lai piedalītos konkursā, nepieciešams iesūtīt kaut vienu ideju un foto no Tēva dienas atzīmēšanas .

Lai stiprinātu Tēva dienas svinēšanas tradīcijas Latvijā, bērnudārzi aicināti piedalīties konkursā

Sabiedrība
2015. gada 21. augustā 14:20 2015. gada 21. augustā 14:20
  Kasjauns.lv
Ideju konkursa “Kā mēs sveicam savus tētus” mērķis ir veicināt Tēva dienas atzīmēšanu pirmsskolas izglītības iestādēs, lai šie skaistie, tētiem tik svarīgie svētki kļūtu vienlīdz populāri, kāda ir Mātes diena. Konkursa galvenais uzdevums – dalīties idejās tētu sveikšanā.

“Ik gadu kopš Tēva diena ir atzīta par oficiāliem svētkiem arī Latvijā, mēs, Mammamuntetiem.lv, pirmsskolas izglītības iestādēm esam sūtījuši idejas Tēva dienas atzīmēšanai, jo laika, lai sarīkotu koncertu, kāds parasti ir uz Mātes dienu, ir maz – Tēvu dienu atzīmē septembrī,” stāsta ģimenes portāla Mammamuntetiem.lv vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa. “Sākotnēji atsaucība bija visai maza, tomēr katru gadu to bērnudārzu, kas atzīmē Tēva dienu vai sveic tētus ar īpašiem pārsteigumiem, kļūst arvien vairāk. Tieši tāpēc nolēmām organizēt konkursu, lai apkopotu idejas un iedvesmotu svinēšanai arī tos, kas līdz šim Tēva dienu nesvinēja.” Idejas no visiem konkursu dalībniekiem tiks publicētas Tēva dienas oficiālajā vietnē Tevadiena.lv.

Ģimenes portāls Mammamuntetiem.lv aicina bērnudārza grupiņas pastāstīt par to, kā viņi atzīmē Tēva dienu. Lai piedalītos konkursā, nepieciešams iesūtīt kaut vienu ideju un foto no Tēva dienas atzīmēšanas vai, piemēram, tētiem sarūpētās dāvanas. Galvenās balvas ir iespēja vienai grupiņai doties ceļojumā uz “Laimas” Šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktori.

BALVAS

1.vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ekskursiju uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO klucīšu komplektus.

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO klucīšu komplektus.

Konkursa noteikumi:

•    Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus (idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības).

•    Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

•    Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv, audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi  “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

•    Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

•    Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

•    Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

Jaunāko informāciju par Tēva dienu, tās svinēšanas vietām un jaunākajām tradīcijām, meklē www.tevadiena.lv . Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!

Kasjauns.lv / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Sunītis nepieprasa tik daudz kā cilvēks, tikai mīlestību," - pie mājas mīluļa tikusi Ilze Jurkāne
Bijušais ASV prezidenta amata kandidāts Bērnijs Sanderss smej par negaidīto slavu un izdomājis, kā to likt lietā 1
Krāpnieku dēļ mākslinieka Vilipsona ģimene var zaudēt dzīvokli 5
Pievienot komentāru

Максим Галкин показал секретный туннель под своим замком

"Я превратилась в телочку": Агата Муцениеце показала, как переоделась на снегу