Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Piektdien vēl būšot mākoņains, taču pārējās dienās - pārsvarā saulains un arī siltāks.

Būšot rudenīgi jauks laiks - sinoptiķi nāk klajā ar iepriecinošu prognozi brīvdienām

Sabiedrība
2015. gada 10. septembrī 08:48 2015. gada 10. septembrī 08:48
 
Vēl piektdien pie debesīm drūzmēsies vairāk mākoņu, bet pārējās dienās saulīte priecēs ar savu klātbūtni, spraucoties no lielākiem vai mazākiem mākoņiem. Termometru stabiņš pamazām pakāpsies dienas laikā vēl augstāk, liecina laika ziņu portāla gismeteo.lv prognozes.

Šodien lielākajā daļā Latvijas būs rudenīgi jauks laiks.

Rīgā

diennakts pirmajā pusē būs skaidrs laiks, vēlāk debesis nedaudz apmāksies. Ziemeļu vēja klātbūtne ar 2 metriem sekundē tikpat kā nebūs jūtama un gaisa temperatūra dienā sasniegs +17 grādus. Vairāk mākoņu pie debesīm šodien drūzmēsies

Valmieras pusē

, lai gan rīta stundas Valmierā ir saules apmirdzētas. Neraugoties uz mākoņiem, nokrišņi šeit nav gaidāmi. Gaisa temperatūra rīta stundās būs ap +11 grādiem, bet dienas laikā pakāpsies līdz +16.

Daugavpilī

naktī un rīta stundās būs skaidrs laiks. Dienas otrajā pusē pie debesīm parādīsies mākoņi, kas līdz pat dienas beigām mīsies ar saules stariem. Nokrišņi nav gaidāmi. Gaiss iesils no +11 grādiem rīta stundās līdz +17 grādiem pēcpusdienā.

Kurzemes pusē

saulains un skaidrs laiks ir iesācis š o dienu. Pēcpusdienā pie debesīm parādīsies pa kādam mākonītim. Gaisa temperatūra dienas laikā iesils līdz +6 grādiem. Kā jau ierasts, šeit ziemeļu vējš savu klātbūtni pieteiks spēcīgāk, brāzmās pūšot līdz 5 metriem sekundē. Arī

Liepājas

pusē nokrišņi nav gaidāmi.

Piektdien

valdīs apmācies un mākoņains laiks, tomēr nokrišņu ticamība ir maza. Gaisa temperatūra dienas laikā pakāpsies līdz +17 grādu atzīmei. Rīgā naktī un rīta stundās debesis klās mākoņi, kuri uzstājīgi turpinās aizsegt sauli arī visas dienas garumā. Gaisa temperatūra naktī un rīta stundās +10...+12 grādi, bet dienas laikā iesils līdz +17 grādiem. Pūtīs mērens vējš ar ātrumu 3 līdz 4 metri sekundē. Līdzīgi laika apstākļi sagaidāmi arī Valmierā – apmācies, mākoņains, bez nokrišņiem. Gaisa temperatūra naktī +10, bet dienā +16 grādi. Arī Latvijas dienvidu daļa nebūs izņēmums. Daugavpilī nakts un diena paies zem mākoņu segas – būs apmācies, bet sauss laiks. Gaisa temperatūra naktī +10 grādi, bet dienas laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +15 grādu atzīmei. Pūtīs mērens austrumu vējš ar ātrumu līdz 3 metriem sekundē. Vēja pilsētā Liepājā neliels cerību stariņš pavīdēs rīta stundās, kad pie debesīm gozēsies saulīte un būs skaidrs laiks, tomēr dienas vidū, parādoties mākoņiem, to klātbūtne tikai pastiprināsies un atlikusī dienas daļa līdz par nakts tumsai būs apmākusies. Nakts būs silta – gaisa temperatūra naktī un no rīta sasniegs +13...+14 grādus, bet dienas laikā gaiss iesils līdz +18 grādiem.

Naktī uz sestdienu un rīta stundās

debesis vēl klās mākoņi, taču laiks skaidrosies. Rīgā dienas vidū mākoņi klīdīs, paverot ceļu saulei. Saulains un skaidrs laiks saglabāsies līdz pat vēlam vakaram. Pēcpusdienā var uzlīt pa kādai lietus lāsei. Gaisa temperatūra naktī un rīta stundās būs +12...+13 grādi, bet dienas laikā saulīte liks termometra stabiņam pakāpties līdz +17...+18 grādu atzīmei. Pūtīs mērens austrumu vējš ar ātrumu līdz 5 metriem sekundē. Valmierā mākoņi pametīs debesu jumu jau naktī, tāpēc pat nelielie mākonīši pie debesīm dienas vidū, netraucēs saulei dāvāt savu gaismu un siltumu iedzīvotājiem sākot no rīta stundām visas dienas garumā. Gaisa temperatūra naktī un rīta stundās būs +10...+13 grādi, bet dienas laikā iesils līdz +18 grādiem. Latvijas dienvidu daļā saules klātbūtne būs jūtama, tomēr šeit nedaudz vairāk nekā citur Latvijā mākoņi ik pa laikam aizsegs sauli. Daugavpilī no rīta būs skaidrs un saulains laiks. Arī turpmākajā dienas laikā saule būs pie debesīm, tikai ik pa laikam to gribēs aizsegt mākoņu gubas. Gaisa temperatūra naktī un dienā +11...+12 grādi, bet dienas laikā +18 grādi. Pūtīs mērens austrumu vējš līdz 5 metriem sekundē. Kurzemes pusē diena būs samērā apmākusies. Liepājā vien rīta stundās starp mākoņiem parādīsies saule, bet turpmākajā dienas daļā mākoņu sega ņems virsroku. Nokrišņi nav gaidāmi. Gaisa temperatūra naktī un rīta stundās +14...+15 grādi, bet dienas laikā pakāpsies līdz +17 grādiem.

Nedēļu noslēgs jauks laiks.

Svētdien

Rīgā un Valmierā saule mīsies ar mākoņiem. Neliels lietus iespējams dienas vidū. Gaisa temperatūra naktī Rīgā +12 grādi, bet dienas laikā pakāpsies līdz +18 grādiem. Valmierā gaisa temperatūra naktī +10...+11 grādi, bet dienas laikā +17 grādi. Pūtīs mērens dienvidaustrumu vējš līdz 5 metriem sekundē. Latvijas dienvidu daļa būs vairāk saules apmirdzēta kā centrālā daļa. Daugavpilī nakts būs apmākusies, tomēr neliels mākoņu daudzums pie debesīm būs vērojams tikai rīta stundās. Dienas vidū debesis skaidrosies un dienas otra pusē līdz vakaram pie skaidrām debesīm spīdēs saule. Gaiss naktī turēsies pie +12 grādu atzīmes, bet dienas laikā pakāpsies līdz +16 grādiem. Kurzemes piekrastē valdīs saulains un skaidrs laiks. Liepājā visa diena būs saules apmirdzēta bez mākoņiem. Gaiss naktī būs +14 grādi, bet pa dienu iesils līdz +18 grādiem. Nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs dienvidaustrumu vējš līdz 6 metriem sekundē, liecina Gismeteo.lv laika ziņas.

Gismeteo.lv / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Imants Kalniņš: "No savas ideālās pasaules es neatsakos" 2
Bezvēsts prombūtnē meklētais Guntis Žuks atrasts noslīcis
Šausminoši video no Londonas: "Zirnekļcilvēks" piekauj veikala darbiniekus
Tēmas: Laika ziņas
Pievienot komentāru

Племянница принцессы Дианы вышла замуж за миллиардера

ФОТО: Дженнифер Лопес подтвердила воссоединение с Беном Аффлеком