Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Dobelē cilvēku simti izdejo virālo "Jerusalema" un izaicina citas Latvijas pilsētas 3

Sabiedrība
21. septembrī 18:49 2020. gada 21. septembrī 18:49
  Jauns.lv
Pagājušajā sestdienā Dobelē vietējie aktīvisti organizēja vērienīgu deju kampaņu, kuras ietvaros tapa pašmāju video atbilde pasaulē šobrīd virālajai “Jerusalema” dejai. Organizatori pēc paveiktā metuši izaicinājumu citu Latvijas pilsētu deju kolektīviem.

“Tagad droši varam teikt, ka “Jerusalema” dziesma un deja ir populāra ne tikai pasaulē, bet arī pie mums Latvijā. Dobele sestdien, 19. septembrī pulcēja ap 400 dejotājus un vismaz tikpat daudz skatītājus. Laiks mūs lutināja, un deju pasākums izvērtās par īstiem svētkiem gan pašiem dalībniekiem, gan skatītājiem,” sarīkoto dejošanas kampaņu komentēja rīkotājs – fitnesa kluba “Gold Barbell” īpašnieks un treneris Ivars Cīrulis.

Dejotāji sabrauc no visas Latvijas

Saskaņā ar organizatoriem dalībnieki bija ieradušies no 30 apdzīvotām Latvijas teritorijām: Jelgavas, Kuldīgas, Dobeles, Engures, Aizputes, Auces, Rīgas, Bēnes, Elejas, Tērvetes, Auriem, Mārupes, Gardenes, Ikšķiles, Saldus, Tukuma, Gulbenes, Apguldes, Šķibes, Ķekavas, Lielauces, Kuldīgas, Jaunbērzes, Līvbērzes, Jūrmalas, Ogres, Ķeguma, Penkules, Miltiņiem un Zebrenes.

“Īsti nezinām, cik dejotāju, kuri vienlaicīgi dejo šo deju, ir pasaules rekords, bet viennozīmīgi varam teikt, ka mēs bijām viens no lielākajiem kolektīviem, kas šo deju izdejoja,” pauda Cīrulis.

Vai citas pilsētas spēs turēt līdzi?

Dejas noslēgumā izaicinājums tika nodots tālāk Jelgavas un Tukuma pilsētām.

Lielu paldies organizatori no Dobeles saka Zumbas instruktorei Santai Polei, kura apmācīja dejotgribētājus “Jerusalema” dejas soļos.

“Bija īpašs saviļņojums un bezgalīgs prieks par paveikto. Šis ir skaists projekts, kas iedvesmo, un katram trenerim tas ir īpašs brīdis – gandarījums, ka tas, ko esi nodevis, sāk darboties kā pulkstenis, kur svarīga ir ne tikai kustība, bet prieks, mīlestība un tā īpašā kopības sajūta,” Jauns.lv pauda Santa Pole.

Pateicība izteikta arī Dobeles sporta kluba “Gold Barbell” deju pasniedzējai Sandai Biteriņai, kas bija kopā ar projektu no idejas dzimšanas līdz pat dejai.

“Paldies arī “'Dobele Dara” koordinatorei Andai Tivčai par idejas virzīšanu, paldies Dobeles kultūras nama Direktorei Leldei Klusai par atbalstu šā pasākuma organizēšanā un protams paldies visiem dejotājiem, skatītājiem un visiem, kuri bija kopā ar mums, kaut arī tikai caur sociālajiem tīkliem. Mēs kopā to izdarījām!” pauda treneris Ivars Cīrulis.

Saistītās ziņas

VIDEO: kā pareizi dejot pasaulē šobrīd virālo deju "Jerusalema"? Māca dobelnieki 8
VIDEO: Dobelē filmēs pašmāju atbildi pasaulē populārajam deju izaicinājumam “Jerusalema” 2
FOTO: Tokijā cilvēki gaida garās rindās, lai piedalītos biedējošā izklaidē

Kas ir “Jerusalema”?

Jau ziņots, ka pagājušajā sestdienā, 19. septembrī, pulksten 11.00, laukumā pie Bērzes upes un mūzikas skolas Dobelē interesanti tika aicināti iesaistīties šobrīd aktuālā dejošanas izaicinājumā “Jerusalema”.

Ritmiskais izaicinājums “#JerusalemaDanceChallenge” radās pēc tam, kad Dienvidāfrikas mūzikas producenta “Master KG” pavadījumā pirmo šāda veida video uzfilmēja deju grupa Angolā.

Pateicoties tam dziesma kļuva par virālu hitu sociālo tīklu vidē:

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "pieradināts" aligators atgādina, kāpēc plēsoņām nevajadzētu līdz galam uzticēties 1
Nicas teroraktā visilgāk izdzīvojušā upura pēdējie vārdi: "Pasakiet maniem bērniem, ka es viņus mīlu" 5
"Sieviešu elle ir Polijā" un Rumānijas skarbais piemērs abortu aizliegumam un sekām 3
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган подогрела слухи о своей второй беременности

МакКонахи рассказал о сексуальном напряжении между Питтом и Энистон