Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ikvienu, kas atpazīst šo vīrieti, policija lūdz ziņot, zvanot uz tālruni 67086200 vai 110.

Jauns video ar iespējamo izstādes "Maidana cilvēki" izpostītāju. VIDEO

112
2015. gada 16. oktobrī 15:21 2015. gada 16. oktobrī 15:21
 
Svētdienas naktī pulksten 1:46 policija saņēma zvanu no kāda garāmgājēja, kurš ziņoja, ka izstādē “Maidana cilvēki” divi vīrieši bojā eksponātus. Tuvākā ekipāža bija Rīgas pašvaldības policijas ekipāža, kas notikuma vietā ieradās divu minūšu laikā, taču ļaundari jau bija aizbēguši. Arī apkārtnē iespējamos uzbrucējus neizdevās atrast.

Tika konstatēts, ka sabojāti ir visi eksponāti. Policisti uzsāka kriminālprocesu par huligānismu un paziņoja izstādes organizatoram.

Šobrīd notiek aktīva izmeklēšana, un ir izdevies iegūt videomateriālu ar iespējamo vainīgo personu. Ikvienu, kas atpazīst šo vīrieti, policija lūdz ziņot, zvanot uz tālruni 67086200 vai 110.

VP arī apzinājusi vairākus lieciniekus kriminālprocesā par izstādes pilnīgu nopostīšanu.

Naktī uz svētdienu plkst.1.46 policija saņēma zvanu no kāda garāmgājēja, kurš ziņoja, ka izstādē "Maidana cilvēki" divi vīrieši bojā eksponātus. Tobrīd vistuvāk notikuma vietai bija Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) ekipāža, kas ieradās divu minūšu laikā, taču ļaundari jau bija aizbēguši. Arī tuvējā apkārtnē iespējamos vandaļus neizdevās atrast.

Tika konstatēts, ka sabojāti visi izstādes eksponāti. VP sāka kriminālprocesu par huligānismu.

Jau iepriekš publiski bija izskanējusi informācija par vairākiem vandaļu mēģinājumiem izpostīt šo ekspozīciju. Internetā arī bija pieejams video, kurā redzams, kā vīrietis maskā dienas laikā publiski demolē ekspozīciju.

Kopumā saistībā ar nekārtībām izstādes norises vietā policijas redzeslokā līdz šim bija nonākuši četri cilvēki. Vienu no šīm personām tiesa arī apcietinājusi.

Tikmēr Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR) apturējis pašvaldības izsniegto atļauju rīkot izstādi "Maidana cilvēki", jo organizatori neievērojot likuma prasības, tostarp nenodrošina pasākuma apsardzi.


Kasjauns.lv/LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; vairāk nekā mēnesi pēc Lisičanskas ieņemšanas, krievi spējuši pavirzīties tikai 10 kilometrus uz priekšu 9
Divas mūzikas leģendas: Madonna un Bejonsa kopā piedalījušās provokatīvā fotosesijā
Ar jaunu vīrusu Ķīnā inficējušies vismaz 35 cilvēki 5
Pievienot komentāru