Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Autokoncertā lidlaukā "Spilve" nodrošinās ēdienu un dzērienu bezkontakta piegādi
Publicitātes foto

Autokoncertā lidlaukā "Spilve" nodrošinās ēdienu un dzērienu bezkontakta piegādi 2

Kultūra
22. maijā 10:53 2020. gada 22. maijā 10:53
  Jauns.lv
Autokoncerts lidlaukā "Spilve" norisināsies 11. jūnijā un tā laikā ēdienu un dzērienu piegādi koncerta vietā varēs veikt izmantojot "Mobilly" aplikāciju.

Brīdī, kad pasūtījums būs gatavs, koncerta apmeklētājs, kurš pasūtījis ēdienu, saņems zvanu no kurjera, lai precizētu automašīnas atrašanās vietu. Precīza automašīnas atrašanās vieta ir norādīta uz katras iegādātās biļetes.

Kurjers, caur neatvērtu automašīnas logu, noskenēs QR kodu kā apliecinājumu, ka pasūtījums ir izpildīts un novietos to uz vai pie automašīnas. Laikā, kamēr kurjers atradīsies pie automašīnas, no tās izkāpt būs aizliegts.

“Sadarbībā ar mobilo maksājumu tehnoloģiju uzņēmumu "Mobilly" vērsāmies pie Veselības ministrijas ar priekšlikumu droši un bez kontakta nodrošināt ēdināšanu un dzērienus koncerta viesiem. Viņi apspriedās ar epidemiologiem, kuri šo ideju atzina par īstenojamu.

Balstoties atzinumā, Kultūras ministrija operatīvi veica izmaiņas autokoncertu norises likumā, lai varētu koncertos organizēt ēdienu un dzērienu piegādi tad, ja tas notiek droši un bezkontakta formā. Paldies par iesaistīto ministriju operatīvo darbu, lai mēs varētu mūsu koncerta apmeklētājiem piedāvāt šo iespēju – visa koncerta garumā attālināti iegādāties uzkodas, siltos ēdienus un dažāda veida dzērienus," komentē Autokoncerts lidlaukā Spilve organizators Uldis Pabērzis.

Autokoncerts lidlaukā Spilve Rīgā, Daugavgrīvas ielā 140 norisināsies 11. jūnija vakarā un to piedāvā festivāls "Summer Sound". Autokoncertā uzstāsties Latvijā iecienītas grupas – Labvelīgais Tips, Astro’n’out, Pienvedēja Piedzīvojumi un Rīgas Modes. Koncertu starplaikā par patīkamas atmosfēras uzturēšanu rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.  

Koncertā varēs ierasties tikai ar vieglajām un apvidus automašīnām, un kopskaitā vieta pietiks līdz pat 500 auto, tādējādi padarot Autokoncertu lidlaukā Spilve par, līdz šim, vērienīgāko autokoncertu Latvijā. Labākai redzamībai koncerta teritorijā tiks nodrošināti vairāki videoekrāni, bet grupu muzikālo izpildījumu varēs baudīt īpaši izdalītā radio frekvencē automašīnu skaļruņos. 

Autokoncerta laikā automašīnu atstāt būs ļauts tikai tad, ja būs nepieciešamība apmeklēt labierīcības, kuras būs pietiekamā skaitā, novietotas drošā attālumā un tiks regulāri dezinficētas. 

Automašīnā var atrasties viena persona vai vairākas personas no vienas mājsaimniecības. 

Iebraukšana koncerta teritorijā sākot no 16.30 līdz 18.00. Koncerta noslēgums – 23.00.

Pirms ierašanās pasākuma teritorijā cilvēki tiks aicināti iepazīties ar drošības noteikumiem un apņemties to ievērošanu. 

Plašāka informāciju iespējams iegūt  festivāla "Summer Sound" mājaslapā. 

Citi šobrīd lasa

Krisija Tīgena atklāti stāsta par bērna zaudēšanu un to, kāpēc publicējusi skumjās fotogrāfijas
Pievilcīga MMA cīkstone saņem naudu par pikantiem foto, bet bildes nenosūta
VIDEO: no gaisa Ķīnā sāk krist naudas banknotes, izraisot haosu uz ielām
Skatīt visus komentārus

Выяснилось, почему расстались Брэд Питт и Николь Потуральски

Выяснилось, как герцогиня Камилла помогла Кэтрин удержать Уильяма