Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13.Saeimas deputāte Linda Liepiņa. (Foto: LETA)

Liepiņa: Kariņa skaidrojums par Gobzema kandidatūras noraidīšanu ir absolūti nepietiekams 43

Politika
2018. gada 27. decembrī 13:41 2018. gada 27. decembrī 13:41
  Jauns.lv / LETA
"Jaunās Vienotības" (JV) valdes priekšsēdētāja Krišjāņa Kariņa skaidrojums par politiķa Alda Gobzema (KPV LV) kandidatūras uz iekšlietu ministra amatu noraidīšanu ir absolūti nepietiekams, norādīja partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa, paužot savu personīgo viedokli.

Partijas "KPV LV" frakcija jau iepriekš nolēma nemainīt savus izvirzītos ministru amata kandidātus, sagaidot Kariņa skaidrojumu par Gobzema kandidatūras noraidīšanu iekšlietu ministra amatam. Kariņš sniedza skaidrojumu, ka viņa iebildumi pret Gobzemu nav personīgi, tomēr iekšlietu ministram ir jābūt ar nevainojamu reputāciju, kurš no pirmās dienas varētu pilnvērtīgi strādāt. JV vadītājs arī norādīja uz Gobzema situāciju ar advokatūru, netieši norādot uz pieņemto lēmumu par politiķa izslēgšanu no advokatūras.

Vaicāta, vai Kariņa skaidrojums ir pietiekams, Liepiņa atbildēja noraidoši, norādot, ka tas ir absolūti nepietiekams. Viņa arī vērsa uzmanību, ka "KPV LV" nav bijusi dota iespēja sniegt vērtējumu par citu partiju izvirzītajiem kandidātiem uz ministru amatiem, no kuriem par "vecajiem politiķiem" politiskajam spēkam varētu būt "100 un viens jautājums". Reizē Liepiņa piebilda, ka tagad neesot zināms, kurš JV vada valdības veidošanas procesu - vai tas ir Kariņš, politiķis Arvils Ašeradens vai kāds cits.

Saistītās ziņas

Kariņš noraida Gobzema kandidatūru iekšlietu ministra amatam 136
Gobzems norāda, ka "KPV LV" nemainīs viņa kandidatūru iekšlietu ministra amatam 29
Vai tāds būs mūsu iekšlietu ministrs? Alda Gobzema apslēptā dzīve 121

Politiķe norādīja, ka pagaidām valdības veidošanas gaitā jaunumu nav, tāpat "KPV LV" nav ieplānotas nedz valdes, nedz frakcijas sēdes. Politiskais spēks ir gatavs atsaukties aicinājumam uz tālākām sarunām no JV vai arī jebkuras citas tā dēvētās centriski labējās partijas, piebilda Liepiņa. Politiķe pieļāva iespēju, ka šāds aicinājums varētu tikt saņemts pēc Jaunā gada sagaidīšanas.

Viņa norādīja, ka frakcijas viedoklis attiecībā uz ministra kandidatūrām ir zināms, savukārt partijas līdzpriekšsēdētāja Artusa Kaimiņa paustais ir viņa personīgais viedoklis.

Jau vēstīts, ka Kaimiņš Kariņam kā iespējamajam premjera amata kandidātam piedāvā neņemt iekšlietu ministra amatā Gobzemu, bet vienlaicīgi atteikt ministru krēslus arī visām tām personām no "vecajām varas partijām", kas jau iepriekš ir bijušas valdībā vai augstos valsts amatos.

Kā ziņots, lielāks progress valdības veidošanas sarunās varētu būt janvāra sākumā, atzina partiju pārstāvji.

Citi šobrīd lasa

Skandāli un vardarbība Latvijas ģimenēs pieaug, bet šķiršanos mazāk. Kāpēc? 1
"Ar mani patiesībā notikuši diezgan lieli brīnumi," - Baiba Sipeniece par pandēmiju, šoviem un dzīvi
Latvijas veterinārārsti ceļ trauksmi par nereti prātam neaptverami nežēlīgo mājdzīvnieku kontrabandu 1
Skatīt visus komentārus

"Лети, счастливого пути!": звезда шоу "Три аккорда" не смог сдержать слез, когда заговорили о его погибшей жене

Ольга Бузова шокировала подписчиков, выложив слишком откровенное видео из постели