Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

"Šie skaitļi ir katastrofāli un kaunpilni" - sociālo tīklu lietotāji pārsteigti par vēlētāju aktivitāti 117

Politika
2018. gada 6. oktobrī 19:20 2018. gada 6. oktobrī 19:20
  Jauns.lv
13.Saeimas vēlēšanās līdz plkst.16, ņemot vērā arī tos iedzīvotājus, kuri balsi nodeva glabāšanā iepriekšējās dienās, Latvijā nobalsojuši vairāk nekā 604,6 tūkstoši vēlētāju jeb 39,06% balsstiesīgo iedzīvotāju. Aktivitāte līdz plkst.16 bijusi mazāka nekā iepriekšējās parlamenta vēlēšanās, kas notika 2014.gadā. Par salīdzinoši zemāku aktivitāti pārsteigti ir arī sociālo tīklu lietotāji, paužot savu pārsteigumu.

13.Saeimas vēlēšanās līdz plkst.16 starp lielākajām Latvijas pilsētām aktīvākie vēlētāji ir Valmierā, bet neaktīvākie - Daugavpilī, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.

Kopumā Latvijā un ārvalstīs šajās vēlēšanās balsstiesīgo skaits ir 1 548 100.

"Šie skaitļi ir katastrofāli un kaunpilni. Šobrīd ir reāla iespēja, ka par Latvijas Republiku tās vēlēšanās balsos mazāk kā puse pilsoņu. Lūdzu dari ko valsts labā," sašutumu pauž "Twitter" lietotāja Kristīne. 

"Kad beidzot sāks likt sodus par to, ka pilsoņi izvēlas neiet balstot?" vaicā sociālās vietnes "Twitter" lietotāja Lauma.

Citi šobrīd lasa

Rebeka Koha nav vienīgā jeb Latvijas sporta daiļavas, kas ieskatījušās ārzemniekos
Autobuss, kurā brauca Autotransporta direkcijas pārstāvji, nonāvē velosipēdistu 34
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 5
Skatīt visus komentārus

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель

Новая возлюбленная Прилучного после долгого молчания показала фотосессию в образе ангела