Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Populāra Rīgas klīnika par 120 eiro piedāvā saziņu ar eņģeļiem un gaišreģes pakalpojumus 206

Sabiedrība
17. aprīlī 07:01 2018. gada 17. aprīlī 07:01
Jauns.lv
Daudziem zināmā "Āgenskalna klīnika" tradicionālajā medicīnā iepludinājusi gaišreģes un dziednieces pakalpojumus, kas turklāt tur nebūt nav lēts prieks. Šo faktu par tumsonību nosaukusi, piemēram, pazīstamā žurnāliste Sandra Veinberga.

Ar "Āgenskalna klīnikas" vadītāja Edgara Medņa svētību darbu tajā sākusi Agnese Ziediņa-Zariņa, kura sevi piesaka kā dziednieci, gaišreģi, personības izaugsmes treneri un kopš bērnības redz eņģeļus, garus, cilvēku pavadoņus un arī mirušās dvēseles. Pati privātklīnika Agnesi sauc par "Latvijā atpazīstamāko" gaišreģi un dziednieci. 

Informācija par gaišreģes Ziediņas-Zariņas pakalpojumiem klīnikas mājaslapā vēl nesen bija, taču nu tā pazudusi un vairs nav atrodama. Iespējams, tas noticis pēc tam, kad par šādu rūpalu sāka interesēties "Dienas Biznesa" žurnāliste Lelde Petrāne.

Proti, portāls Db.lv vēstīja, ka Agneses Ziediņas-Zariņas pakalpojumi par enerģētikas sakārtošanu stundas garumā maksāja 160 eiro; saziņa caur viņu ar sargeņģeli vai paviesošanās savā iepriekšējā dzīvē ir nedaudz lētāka - 120 eiro. Dziedniecības pakalpojums ir par ziedojumiem un neilgst vairāk kā 30 minūtes. Kā "Dienas biznesam" skaidroja "Āgenskalna klīnkas" vadītājs Edgars Mednis, šāda tipa pakalpojums tur ieviests nesen - pirms pāris mēnešiem, bet jau attaisnojis liktās cerības, jo "pieraksts pie Agneses ir diezgan noslogots". Viņš šo dziednieci izvēlējies tāpēc, ka pazīst jau ilgi un zina, kā viņa strādā un ko dara.

Agnese Ziediņa-Zariņa. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Jāatzīmē, ka sertificēt šo pakalpojumu nav iespējams. Mednis skaidro, ka pakalpojumu klāsts viņa klīnikā mainās ik pa laikam, un šajā gadījumā gaišreģe sadarbojas ar tradicionālo medicīnu, turklāt kritika par Agneses darbu līdz šim neesot saņemta. Vadītājs uzsver, ka ārstēšanā ir svarīgi, lai mijiedarbojas tradicionālā un netradicionālā medicīna, turklāt pasaulē arvien populārāka kļūstot holistiska pieeja cilvēka ārstēšanā, vēsta Db.lv. Jāpiebilst, ka pats Edgars Mednis ir ārsts-homeopāts.

Pirms četriem gadiem "YouTube" vietnē ievietots video, kurā Agnese stāsta par savu pieredzi, kā sapratusi savas ezoteriskās spējas.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: blondīne cenšas iepildīt degvielu "Tesla" elektromobilī 30
Mihaēls Šūmahers ir piecēlies no gultas, ziņo mediji 27
Šausmīgas dzīves beigas: pie Slāvu apļa fūre notriec vīrieti un ilgi viņu velk pa ceļu
Tēmas: Āgenskalns
Skatīt visus komentārus

На каблуках и с огромным животом: герцогиня Меган посетила дом престарелых в Лондоне

Гигантское землетрясение в США и III мировая. Что предсказал Нострадамус на 2019