Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lapzemes Santa Klauss apciemo Latviju

Sabiedrība
2009. gada 3. decembrī 12:40 2009. gada 3. decembrī 12:40
 
Sestdien labdarības vizītē Latvijā ieradīsies Pasaules Galvenais Santa Klauss no Lapzemes. Bērni viņu varēs sastapt Rīgā, Olainē un Ogrē. Ikviens bērns tiek aicināts tikties ar Pasaules Galveno Santa Klausu!

Lai pasaules galvenais Santa Klauss pagūtu ierasties pēc iespējas vairāk vietās, viņš pa Latviju ceļos ar auto.

Sestdienas rītā Santa Klauss ar dāvanu maisiem dosies uz sociālās aprūpes centru ”Pļavnieki” un Iļģuciema sieviešu cietuma bērnu namu un nepilngadīgo cietumnieču nodaļu. Tāpat pasaules galvenais Ziemassvētku vecītis apciemos Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, lai katram mazajam slimnieciņam dāvinātu ko veselībai noderīgu.

Dienas vidū Santa Klausu varēs satikt Olainē – pulksten 12.00 viņš iedegs svētku egli. Jau pēc stundas, pulksten 13.00 Santa Klauss viesosies Ogres pilsētas svētkos un 13.40 tirdzniecības centrā „Dauga” uzstādīs pastkastītes bērnu vēstulēm.

Jau 14.15 Santa Klauss iegriezīsies rotaļlietu veikalā Lāčuks, Rīgā, Čaka ielā 72.

Rīgā, Stacijas laukumā Ziemassvētku egli Pasaules galvenais Santa Klauss iedegs pulksten trijos dienā.

 Santa Klausa gaidīšanas svētku koncerts modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, Mūkusalas 71 sāksies jau divos dienā. Santa Klauss gan te ieradīsies krietni vēlāk —piecos vakarā un viņu paredzēts sagaidīt ar salūtu. Santa Klauss apbalvos bērnu vēstuļu konkursa  “Kāpēc Ziemassvētki ir priecīgi?” uzvarētājus, iedegs milzīgo Ziemassvētku egli un tālāk dosies ar helikopteru!

Šogad Pasaules Galvenais Santa Klauss Latvijā viesosies jau 9.reizi. Pirmā vizīte notika 1999.gadā, kad Santa Klauss tikās ar Latvijas Republikas prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu.

Pasaules Galvenā Santa Klausa oficiālais pārstāvis Latvijā un vizīšu organizators ir Igors Proņins, “Telekompānija Forma Pro”. Igors Proņins stāsta, ka pa šiem gadiem Pasaules Galvenais Santa Klauss Latvijas bērniem ir izdalījis vairāk nekā 50 000 dāvanu. Pasaules Galvenais Santa Klauss pateicas saviem palīgiem Latvijā: restorāniem „Gan Bei”, Ogres domei, A/S „Rīgas Piena kombināts”, A/S „Laima”, izdevniecībai „Egmont un Latvia”, „Veiters”, veikaliem „Polaris”, raidījumam „Māmiņu klubs”, fondam „Hayesod Latvia”, restorānam „Ostas skati”, „Kid”, „Royal Boutique Hotel”.

Anda Leiškalne/Publicitātes foto


Citi šobrīd lasa

Cik izmaksā tirdzniecības vietas īre Rīgas tirgos? 2
Atrastas nogalinātās soctīklu zvaigznes Gabijas Petito līgavaiņa mirstīgās atliekas 1
Boldvina asaras un operatores pēdējais video. Kino pasaule satriekta par traģisko nelaimi filmēšanas laukumā
Pievienot komentāru

Кто подставил Алека Болдуина: в убийстве оператора нашли много странностей 1

"От этого бесстыдства у меня кровь в жилах стынет": выписавшаяся из больницы Гузеева сделала резкое заявление