Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lūgums palīdzēt paralizētam vīrietim 61

Sabiedrība
2011. gada 17. janvārī 22:00 2011. gada 17. janvārī 22:00
Jau astoņus gadus pie gultas piekaltais Reinis Runcis, kurš smagi cieta autoavārijā, ir nonācis finansiālās grūtībās un viņš aicina ziedot savai ārstēšanai un rehabilitācijai.

­­

Pirms astoņiem gadiem Reinis Runcis cieta autoavārijā un kopš tā brīža ir paralizēts un piekalts gultai. Tomēr viņš nepadodas, ir pārcietis vairākas operācijas un Reiņa veselības stāvoklis pamazām uzlabojas. Piemēram, viņš ir iemācījies strādāt ar datoru.

Tomēr nākotne vairs nav tik cerīga, jo Reiņa aprūpei un ārstēšanai aptrūkušies līdzekļi. Valsts sniegtā atbalsta un Reiņa mātes divos darbos pelnītās naudas pietiek, lai segtu pusi ikmēneša izdevumu, bet pārējo Reinim nākas izlūgties ar interneta starpniecību. Kopš pirmās dienas, kad viņš tika paralizēts, Reinis sapņo par pastāvīgu finansiālu atbalstu, kas ļautu izvairīties no neizbēgamās kauna sajūtas un domām par nākošo dienu izmaksām.

Savā profilā draugiem.lv Reinis raksta: „Man ir viena māsiņa, kura dara visu mājās, vingrina, mazgā, groza mani un taisa ēst. Nāk darbadienās un vienu no tām – uz visu diennakti. Saņem Ls 300 mēnesī.” Cilvēku, kurš nāk brīvdienās, vakaros, ārā vedēju un dzīvošanas izdevumus viņš var „pavilkt” ar savu pensiju un pabalstu, mammas un labvēļu atbalstu.

Ar Reiņa Runča dzīvestāstu un viņa ikdienu, kā arī atrast vīrieša kontaktinformāciju var viņa mājaslapā: www.c5.lv.

Reiņa Runča stāsts:

Elmārs Barkāns

­­

Citi šobrīd lasa

Andris Keišs: "Sievai labāk dāvināt nevis kleitu, bet aploksnīti" 3
Situācija lidostā "Rīga": problēma, kas var ietekmēt valsts reputāciju 6
Vecākus pārbiedē video, kurā meita rotaļājas virtuves skapītī, bet viņa tur nav viena 2
Skatīt visus komentārus

«Полтора года не решалась признаться»: блогер шокировала публику исповедью о редкой болезни маленького сына

Еще один "пьяный мальчик"? В крови насмерть сбитого полицейским ребенка нашли алкоголь