Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Muzeju naktī Duntē precēsies barons Minhauzens

Novadu ziņas
2012. gada 15. maijā 10:51 2012. gada 15. maijā 10:51
 
Slavenā barona Minhauzena muzejā Duntes muižā Muzeju naktī - 19. maijā - pulksten 19.30 vēsturiskā vidē tiks izrādīta Mārtiņa Zīverta luga „Minhauzena precības”.

Baronu Minhauzenu „Opā, opā” izrādē „Minhauzena precības” spēlē Jānis Jaunozols.

Izrāde iestudēta kā krāšņs pasākums baroka laika atmosfērā, jautrā gaisotnē ar nemitīgiem jokiem, mūziku, tirgus laukumu, izsolēm, radošām darbnīcām un citiem pārsteigumiem izrādes pārtraukumā, tāpēc līdzi būtu vēlams ņemt fotoaparātus.

Aktieru un režisoru lomās būs iejutušies jaunieši no radošās apvienības „Opā, opā”. Līdz šim izrāde bijusi skatāma Spīķeru koncertzālē, kinoteātrī „Splendid palace” un Latvijas kultūras namos. Nākamās izrādes būs 27. maijā pulksten 16.00 Tukuma novada Jaunsātu pagasta tautas namā un 3. jūnijā pulksten 18.00 Rīgā kinoteātrī „Splendid palace”.

Apmeklējot šo izrādi, jūs atbalstīsiet bērnus no audžuģimenēm, jo visi ienākumi no ziedojumiem par biļetēm tiks novirzīti labdarīgiem mērķiem, lai bērni no audžuģimenēm varētu rehabilitēties ar drāmas un mūzikas terapijas palīdzību un piedalīties nometnēs. Vairāk par izrādi un radošo apvienību „Opā, opā” var uzzināt interneta mājaslapā: www.minhauzenaprecibas.lv. Biļešu cenas: Ls 3 -5.

„Opā, opā” izrāde „Minhauzena precības”
Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti apšaudījuši Harkivu ar kasešu munīciju, daļa lādiņu neuzsprāga 8
FOTO: tā Andrejostas kvartālā Aminata priecēja savus fanus ar solokoncertu 1
Imunologs par Covid BA.5 variantu: tas izraisa vēl vienu jaunu simptomu, ko sirdzēji novēro tieši naktīs 3
Pievienot komentāru