Biedriņam viena atlēkusī bumba zaudējumā pret Maiami "Heat". VIDEO
Andris Biedriņš laukumā devās vien pašā mača izskaņā.
2013. gada 17. decembris, 10:52

Latvieša Andra Biedriņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Jūtas "Jazz" pirmdien ar rezultātu 94:117 (20:26, 30:21, 21:36, 23:30) izbraukumā piekāpās pēdējo divu gadu čempionei Maiami "Heat".

Biedriņš pēc trīs maču izlaišanas šoreiz laukumā devās pašās spēles beigās, nospēlējot divas minūtes un 22 sekundes. Latvijas basketbolists metienus pa grozu neizdarīja, taču izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

"Jazz" otrās ceturtdaļas vidū pamanījās izvirzīties vadībā ar 40:32, taču "Heat" līdz puslaika pārtraukumam bija pietuvojušies līdz viena metiena tiesai (47:50). Otrajā puslaikā pēdējo divu gadu NBA čempioni pārņēma cīņas iniciatīvu un izcīnīja drošu uzvaru.

Maiami komandas sastāvā 30 punktus guva Lebrons Džeimss, kura rēķinā arī pa deviņām atlēkušām bumbām un rezultatīvām piespēlēm. Savukārt Dveins Veids "Jazz" grozā sameta 27 punktus.

"Jazz" rindās ar rezultatīvu sniegumu izcēlās Trejs Burks, kurš iemeta 31 punktu.

Biedriņš šovasar no Goldensteitas "Warriors" tika aizmainīts uz "Jazz" vienību, ar kuru viņu saista atlikušais līguma gads. Latvietis šajā sezonā nopelnīs deviņus miljonus dolāru (4,59 miljonus latu).

Pagājušā sezona Biedriņam bija sliktākā viņa deviņus gadus ilgajā NBA karjerā. "Warriors" rindās latvietis aizvadīja 53 regulārā čempionāta spēles, kurās guva vidēji 0,5 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas. Salīdzinājumam - 2008./2009.gada sezonā Biedriņš vidēji ik spēlē guva 11,9 punktus un izcīnīja 11,2 atlēkušās bumbas.

Ar sešām uzvarām 27 mačos "Jazz" basketbolisti joprojām ieņem pēdējo vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

Iepriekšējo trīs sezonu laikā "Jazz" komanda NBA izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvusi tikai reizi, kad 2011./2012.gada sezonā tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.