Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu

Slovēnijas hokejisti pārliecinoši sasniedz olimpisko ceturtdaļfinālu

Kā pirmie Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra ceturtdaļfinālā iekļuva Slovēnijas spēlētāji, kuri "play-off" kārtas mačā pārliecinoši ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) otrdien apspēlēja Austriju.

Slovēnijas hokejisti pārliecinoši sasniedz olimpis...

Slovēņi vadībā izvirzījās jau sestajā minūtē, kad vārtus guva komandas līderis Anže Kopitars, bet Jans Urbass 12.minūtē rezultāta starpību dubultoja.

Mača turpinājumā slovēņiem izdevās gūt vēl divus vārtus, izcīnot pārliecinošu uzvaru un nodrošinot ceturtdaļfināla dueli pret Zviedriju, ar ko būs jāspēkojas trešdien.

Tikmēr "sauso" spēli aizvadīja slovēņu vārtsargs Roberts Kristians, kurš atvairīja visus 30 austriešu metienus.

Slovēnijas hokeja izlasei šīs ir pirmās olimpiskās spēles vēsturē.

Otrdien "play-off" kārtā gaidāmi atlikušie mači - mājinieki Krievija tiksies ar Norvēģiju, Slovākija spēkosies ar Čehiju, bet Latvija cīnīsies ar Šveici.

Trīs grupu uzvarētājas un labākā otrās vietas ieguvēja uzreiz garantēja vietu ceturtdaļfinālā, bet pārējās astoņas turnīra komandas savā starpā sadalīs atlikušās četras vietas ceturtdaļfinālā. Vienības rangā tika sarindotas pēc to vietas apakšgrupā, punktu skaita, vārtu attiecības un gūto vārtu skaita.