Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Sirmais ar jaunu personisko rekordu izcīna otro vietu sacensībās Čehijā

Citi sporta veidi
2014. gada 17. jūnijā 22:02 2014. gada 17. jūnijā 22:02
 
Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais otrdien sasniedza jaunu personisko rekordu, kas deva otro vietu "World Challenge" sērijas sacensībās Čehijas pilsētā Ostravā.

Ostrava (Čehija), 17.jūn., LETA. Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais otrdien sasniedza jaunu personisko rekordu, kas deva otro vietu "World Challenge" sērijas sacensībās Čehijas pilsētā Ostravā.

Savu karjeras labāko rezultātu Sirmais sasniedza trešajā mēģinājumā, kad bija 86,61 metru tāls, kļūstot par visu laiku trešo labāko Latvijas šķēpmetēju.

No pārējiem pieciem mēģinājumiem Sirmais tikai reizi bija tālāks par 80 metru atzīmi, kad noslēdzošajā metienā uzrādīja 80,72 metrus.

Kā savā tvitera kontā atklāja Sirmais, arī otrais metiens, kas netika ieskaitīts, būtu bijis jauns personiskais rekords. Sportists izteicās, ka centīsies tikpat labi startēt arī Eiropas čempionātā.

Uzvaru ar 87,38 metriem izcīnīja pašreizējais pasaules čempions Vitezslavs Veselijs no Čehijas, kurš sasniedza savu sezonas labāko rezultātu.

Sirmā šīs sezonas labākais rezultāts līdz šodienai bija 81,60 metri, bet līdzšinējo personisko rekordu viņš sasniedza 2011.gada jūnijā, kad Bauskā meta 84,69 metrus tālu, sasniedzot pasaules junioru rekordu.

Sasniegtais rezultāts ir labākais Latvijas sportistiem pēdējo trīs sezonu laikā. Valsts rekords kopš 2007.gada pieder Vadimam Vasiļevskim un ir 90,73 metri, bet no visu laiku otrā labākā Latvijas šķēpmetēja Aināra Kovala tagad Sirmais atpaliek vien par trim centimetriem.

LETA

Citi šobrīd lasa

Maskavas patriarha Kirila “svētais kritiens” sakrālajā peļķē: ko tas nozīmē? 9
VIDEO: “Stāvu, domāju – varbūt rīkli pārgriezt?” okupants pamatīgi sasmīdina sievu ar stāstu par ukraiņa nogalināšanu
Modes dizainere Vera Vanga 73 gadu vecumā izskatās kā trīsdesmitgadniece 2
Pievienot komentāru