Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Merzļikins atvaira 18 metienus "Blue Jackets" zaudējumā, Girgensons izceļas ar trim spēka paņēmieniem "Lightning" uzvarā
Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins.

Latvijas hokejisti aizvadījuši nozīmīgas spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL). Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien atvairīja 18 pretinieka metienus NHL spēlē, kurā viņa Kolumbusas "Blue Jackets" komanda piedzīvoja zaudējumu. Savukārt uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien pielietoja trīs spēka paņēmienus NHL mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" komanda izcīnīja uzvaru.

Merzļikins atvaira 18 metienus "Blue Jackets" zaud...

"Blue Jackets" mājās ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:3, 1:1) zaudēja Floridas "Panthers" komandai, kurā spēlēja Latvijas aizsargs Uvis Balinskis.

Merzļikins tika galā ar 18 no 22 pretinieku metieniem, atvairot 81,8% raidījumu.

Balinskis spēlēja 8 minūtes un 20 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un statistikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Blue Jackets" ar diviem punktiem trīs spēlēs ieņem 14.vietu Austrumu konferencē, bet "Panthers" ar sešiem punktiem piecās spēlēs ieņem otro vietu Austrumu konferencē.

"Lightning" mājās ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) uzvarēja Vankūveras "Canucks" vienību, kurā spēlēja Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs un Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers.

Girgensons uz ledus pavadīja 10 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Šilovs tika galā ar 24 no 27 pretinieku metieniem, atvairot 88,9% raidījumu.

Bļugers pavadīja uz ledus 11 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā pielietoja divus spēka paņēmienus un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -2.

"Lightning" ar četriem punktiem divās spēlēs ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, bet "Canucks" ar diviem punktiem vienā spēlē ieņem 12.vietu Rietumu konferencē.