"Leipzig" bundeslīgā pārtrauc Leverkūzenes "Bayer" uzvaru sēriju
"Leipzig" bundeslīgā sagādā Leverkūzenes "Bayer" pirmo zaudējumu 36 spēļu laikā.

"Leipzig" sestdien Leverkūzenē pārtrauca Leverkūzenes "Bayer" 35 bundeslīgā nezaudētu spēļu sēriju 15 mēnešu garumā.

"Leipzig" bundeslīgā pārtrauc Leverkūzenes "Bayer"...

Čempione Leverkūzenes "Bayer" bija spiesta atzīt "Leipzig" pārākumu ar 2:3 (2:1), Leipcigas futbolistiem ar sešiem punktiem divās spēlēs kļūstot par čempionāta līderiem.

Pirmā puslaika vidū Leipcigas klubs palika bez galvenā trenera Marko Rozes, kurš pēc divu dzelteno kartīšu saņemšanas bija spiests komandas vadīšanu uzticēt saviem asistentiem.

39.minūtē Džeremī Frimpongs ar sitienu tuvajā stūrī un 45.minūtē Alehandro Grimaldo pēc teicamas Floriana Virca piespēles panāca 2:0 mājinieku labā, taču puslaika kompensācijas laika septītajā minūtē vienus vārtus atguva Kevins Kampls.

Otrā puslaika 52.minūtē pēc stūra sitiena izspēles vārtus Leipcigas vienībai guva Kastello Lukeba, taču tie aizmugures dēļ netika ieskaitīti.

Toties 57. un 80.minūtē divreiz precīzs bija Luī Opendā, ļaujot viesiem svinēt uzvaru.

"Mums bija iespējas uzvarēt. Vārti tika ielaisti pārāk viegli," pēc spēles "Sky TV" sacīja Leverkūzenes vienības kapteinis Jonatans Tā.

"Mēs bijām miegaini pirmo vārtu zaudējumā," piebilda Tā.

"Bayer" iepriekšējo sakāvi bundeslīgā ar 0:3 Bohumā piedzīvoja

2022./2023.gada sezonas noslēgumā 2023.gada 27.maijā.

Šavi Alonso vīri bija kļuvuši par pirmo komandu, kas ir palikusi nepārspēta visās 34 bundeslīgas sezonas spēlēs, iepriekšējā sezonā uzvarot Vācijas čempionātā, šīs sezonas pirmajā mačā ar 3:2 uzvarot Menhengladbahas "Borussia".