Džokovičs 15. reizi karjeras laikā sasniedz Vimbldonas turnīra ceturtdaļfinālu
Pasaules ranga otrais numurs serbs Novaks Džokovičs.

Pasaules ranga otrais numurs serbs Novāks Džokovičs pirmdien 15.reizi karjerā sasniedza ceturtdaļfinālu sezonas trešajā "Grand Slam" turnīrā - Vimbldonas tenisa čempionātā.

Džokovičs 15. reizi karjeras laikā sasniedz Vimbld...

Titulētais serbu tenisists, kurš Vimbldonā uzvarējis septiņas reizes, astotdaļfinālā ar 6-3, 6-4, 6-2 pārspēja dāni Holgeru Rūni (ATP 15.).

Džokoviča pretinieks ceturtdaļfinālā būs Austrālijas sportists Alekss de Minors (ATP 9.), kurš astotdaļfinālā ar 6-2, 6-4, 4-6, 6-3 guva panākumu pār francūzi Arturu Fisu (ATP 34.).

Savukārt amerikānis Teilors Frics (ATP 12.) astotdaļfinālā, atspēlējoties pēc diviem zaudētiem setiem, ar 4-6, 6-7 (4:7), 6-4, 7-6 (7:3), 6-3 pārspēja pasaules ceturto raketi vācieti Aleksandru Zverevu. Abu tenisistu cīņa kortā ilga trīs ar pusi stundas.

Tāpat pirmdien ceturtdaļfinālu sasniedza itālis Lorenco Museti (ATP 25.), kurš ar 4-6, 6-3, 6-3, 6-2 uzvarēja francūzi Džovanni Mpetši-Perikāru (ATP 58.). Itālijas tenisists cīņā par vietu pusfinālā tiksies ar Fricu.

Vimbldonas turnīrs noslēgsies 14. jūlijā.

Tāpat ceturtdaļfinālu pirmdien sasniedza pasaules ceturtā rakete Jeļena Ribakina no Kazahstānas un ukrainiete Eļina Svitoļina.

Ar ceturto numuru sacensībās izsētā Ribakina cīņā par vietu ceturtdaļfinālā ar 6-3, 3-0 pārspēja krievieti Annu Kaļinskaju (WTA 18.), kura traumas dēļ nespēja pabeigt otro setu. Savukārt Svitoņina (WTA 21.) ar 6-2, 6-1 sagrāva Ķīnas tenisisti Sjiņjuju Vanu (WTA 42.).

Ribakina un Svitoļina savstarpējā spēlē noskaidros pusfinālisti, kamēr pārējos ceturtdaļfināla pāros tiksies Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko (WTA14.) un čehiete Barbora Krejčīkova (WTA 32.), kvalifikāciju pārvarējusī jaunzēlandiete Lulu Sana (WTA 123.) mērosies spēkiem ar Donnu Vekiču no Horvātijas, bet WTA ranga septītais numurs Jasmīne Paolīni spēlēs ar Emmu Navarro (WTA 17.) no ASV.

Jau ziņots, ka kvalifikāciju nepārvarēja Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja, kura piedzīvoja zaudējumu pirmajā kārtā.

Ostapenko ar ierasto pārinieci ukrainieti Ludmilu Kičenoku Vimbldonā dubultspēļu sacensībās ir sasniegušas ceturtdaļfinālu.

Sezonas trešais "Grand Slam" turnīrs - Vimbldonas čempionāts - norisināsies no 1.līdz 14. jūlijam. Pērn par uzvarētāju vīriešu vienspēlēs kļuva spānis Karloss Alkarass, bet sieviešu vienspēlēs triumfēja čehiete Markēta Vondroušova, kura šoreiz zaudēja jau pirmajā kārtā.